8 Projeye 17 Adet Ödül! Garanti BBVA’ya Ödül Yağdı!

Garanti BBVA’ya Sürdürülebilir Finans ve Proje Finansmanı alanlarında ödül yağdı.

EMEA Finance Garanti BBVA’ya Ödül Yağdırdı

Avrupa, Afrika ve Ortadoğu’nun lider finans yayınlarından olan EMEA Finance tarafından düzenlenen EMEA Finance Awards 2018 ödülleri çerçevesinde arka arkaya dördüncü defa CEE Bölgesi olarak kısaltılan Orta Avrupa ve Doğu Avrupa Bölgesi’nde En İyi Proje Finansmanı ödülü Garanti BBVA’ya verildi. Garanti BBVA aynı zamanda En İyi Yapılandırılmış Finansman Kurumu, En İyi Sosyal Bono, En İyi Sendikasyon Kurumu da seçildi.

Garanti BBVA 13 Kategoride 17 Ödül Aldı

Garanti BBVA layık görüldüğü ödülleri 12 Haziran – 13 Haziran 2019 tarihlerinde İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen törende aldı. Banka tarafından aracılık hizmeti verilen, finansman desteği sağlanan 8 proje le ödül aldı. Bu projelerin finansman büyüklükleri 5 milyar dolar civarında olduğu belirtildi. Garanti BBVA 8 projesi ile 13 değişik kategoride 17 farklı ödül aldı. Garanti BBVA Genel Müdürü Yardımcısı Ebru Dildar Edin tarafından alınan ödüller ve Banka’nın faaliyetleri hakkında konuştu.

Garanti BBVA Lider Projelere Finansman Sağlıyor

Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Ebru Dildar Edin, Türkiye’deki lider yatırım projelerine Garanti olarak finansman desteği sağlamaya devam ettiklerini, 2019 yılında Orta Avrupa’nın ve Doğu Avrupa’nın En İyi Proje Finansmanı sağlayan kurum seçildiklerini, ayrıca En İyi Yapılandırımış finansman Kurumu, En İyi Sosyal Bono ve En İyi Sendikasyon Kurumu da seçildiklerini söyledi. Ebru Dildar Edin, Garanti BBVA’nın 8 farklı projede 17 ödül kazanmış olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu da belirtti.

Kapalı