Akbank – Axess Mobil ile 200 TL Kazanma Şansı!

Akbank’ın mobil uygulaması Axess Mobil kullanıcıları 200 TL değerinde chip para kazanıyorlar.

Akbank Mobil Uygulamasını Kullananlar Kazanıyor

Akbank mobil uygulamalarından olan Axess Mobil kullanıcılarına kazandırmaya devam ediyor. Axess Mobil tarafından uygulamaya alınan kampanyaya göre 31 Temmuz 2019 tarihine kadar mobil uygulama üzerinden alışveriş yapan Axeslliler toplam olarak 200 TL’ye kadar chip para kazanma şansı yakalıyorlar. Axess Mobil uygulamasından 31 Temmuz’a kadar giyim, market, kozmetik, ulaşım, elektronik, restoran, akaryakıt gibi pek çok sektörden harcama yapan Akbank müşterileri chip para kazanıyorlar. Akbank tarafından 7’de 7 Kampanyası ile ilgili bilgilendirme niteliğinde bir açıklama yapıldı.

Axess Mobil Kişiye Özel Kampanyalarına Devam Ediyor

Akbank tarafından kampanyaya dair yapılan açıklamada Türkiye’deki kullanıcıların alışveriş alışkanlıklarını doğru okuyarak doğru kampanyalar sunmaya Banka olarak devam ettikleri bildirildi. Axess Mobil’in kullanıcılara özel ödeme kampanyaları sunduğu, Axess Kart sahiplerinin 25 Haziran – 1 Temmuz 2019 tarihleri arasında Axess Mobil uygulamasından yapacakları alışverişlerde avantaj elde edecekleri söylendi. Axess Mobil kullanıcıları uygulamadaki 7’de 7 moduna ilave edilecek olan günün kampanyasına katılabilecekler.

Axess Mobil’de 1 Hafta Boyunca Kişiye Özel Kampanyalar

Akbank mobil uygulaması Axess Mobil’e girişi yapan müşteriler 25 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında kendileri için özel olarak tasarlanmış kampanyaları görebiliyorlar. 1 hafta süresince Axess mobil kullanıcılarına özel hazırlanan kampanyalardan alışveriş yapan kişiler toplamda 200 liraya kadar hediye chip para da kazanabiliyorlar. Kampanyanın sloganı ise “Axess’le Kazanmamak İmkansız!” olarak belirlenmiş.