Akbank Ramazan Kampanyası Bayramda da Devam Edecek!

Akbank Ramazan ayında tarafından uygulamaya alınan Axess Mobil kampanyası bayramda da devam edecek.

Axess Mobil Bayramda da Kazandıracak

Akbank ürünlerinden olan Axess kart, mobil uygulama aracılığıyla Ramazan ayında ve bayram boyunca pek çok avantaj sağlıyor. Akbank – Axess Mobil kullanıcıları Axess kart, Wings kart ve Neo kart ile yapacakları alışverişlerde özel kampanyalardan yararlanabiliyorlar. Axes Mobil uygulaması üzerinden yapılan alışverişlerde yüzlerce hediye chip para kazanma şansı yakalanıyor. Akbank müşterileri ayrıca yüz binlerce uçuş mili puanı, taksitli alışveriş imkanı ve yüzlerce liralık indirimden de yararlanıyorlar. Akbank kampanyaları arasında olan Axess Mobil Ramazan kampanyası bayram süresince de devam edecek.

Akbank Axess Kartlılara 100 Lira Hediye Chip Para

Akbank tarafından kampanyanın detaylarının hatırlatılması amacıyla bir açıklama yapıldı. Açıklamada Axess kart sahiplerinin, Axess üyesi iş yerlerinde yapacakları en az 125 liralık ve daha fazla tutardaki akaryakıt, restoran ve market alışverişlerinde 10 lira, daha sonraki harcamalarında 15 lira olmak üzere kampanya süresince toplam 100 lira değerinde chip para kazanabiliyorlar.

Akbank Wings Kartlılara 20.000 Mil Puan Hediye

Akbank kampanya kapsamında Wings kart sahiplerinin yapacakları her en az 200 liralık market, akaryakıt ve restoran alışverişinden harcama tutarları kadar Mil Puan kazanacaklarını bildiriyor. Kampanya döneminde en fazla 20 bin Mil Puan kazanılabiliyor.

Akbank Neo Kart Sahiplerine 100 Lira Chip Para

Ramazan ayında ve bayram süresince Akbank Neo kartla yapılan e az 100 lira tutarındaki market harcamalarında 10 lira değerinde chip para kazanma şansı elde ediliyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Akbank – Axess Mobil uygulamasındaki Hemen Katıl butonuna tıkaması yeterli oluyor.