Akbank Turizm Buluşmaları Antalya’da Devam Ediyor!

Akbank Turizm Buluşmaları’nın ikincisi 26 Nisan 2019 tarihinde Antalya’da başlıyor.

Akbank Turizm Sektörünü Bir Araya Getiriyor

Akbank tarafından organize edilen Turizm Buluşmaları’nın 2.’si Antalya’da yapılacak. Turizmde Dijital Dönüşüm temasıyla düzenlenecek olan etkinlik 26 Nisan’da gerçekleşecek. Akbank bu organizasyon ile ilgili bir açıklama yaptı. Açıklamada Akbank Turizm Buluşmaları ile 2019 – 2020 sezonunda turizm alanındaki yatırımcıları, girişimcileri ve turizm sektörünün lider sivil toplum kuruluşlarını bir arar getirileceğini bildirdi. Akbank Turizm Buluşmaları Türkiye genelinde birçok değişik bölgede yapılacak. Buluşmaların ikincisi Antalya’da 26 Nisan’da başlayacak.

Akbank Turizm Buluşmaları’n Katılım Ücretsiz  

Turizm Buluşmaları’nın ikincisi ile ilgili Akbank tarafından yapılan açıklamada turizm sektöründe yer alan lider firmaların, turizm ile ilgili girişimi olanların ve pek çok STK’nın Antalya’daki organizasyona katılacağı belirtildi. Akbank Turizm Buluşmaları’nın ilki Muğla’nın Bodrum ilçesinde düzenlenmişti. İkincisi ise Antalya Ramada Plaza by Wyndham’da yapılacak. 26Nisan 2019 Cuma günü saat 12:00’da başlayacak olan etkinliğin daha sonraki duraklarının Marmaris ve Manavgat olacağı söylendi. Bütün gün boyunca devam edecek olan etkinliğe turizm ile ilgisi olan herkes katılabiliyor. Akbank Turizm Buluşmaları’na ücretsiz katılım sağlanıyor. Katılmak isteyenlerin turizmbulusmalari.com internet adresinden ücretsiz olarak online kayıt oluşturmaları gerekiyor.

Etkinliğe Kimler Sponsor Oldu?

26 Nisan günü Antalya Ramada Plaza by Wyndham Otel’de düzenlenecek olan Akbank Turizm Buluşmaları’nın organizatörlüğünü Eticarewt Merkezi yapıyor. Etkinliğin sponsorları arasında Hotech, Unifab, HotelRunner, Graphx Ajans, Dijital Yol, Eres Medya gibi firmalar yer alıyor.