Akbanklı Gönüllüler KAÇUV’lu Çocuklara Bayram Hediyesi Verdi!

Akbank ve KAÇUV işbirliği ile gerçekleşen etkinlikte 600 çocuğa bayram hediyesi verildi.

Akbank ve KAÇUV 600 Çocuğu Sevindirdi

Akbanklı Gönüllüler ile KAÇUV kısa adıyla bilinen Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’nın işbirlikleri devam ediyor. Akbanklı Gönüllüler ve KAÇUV’un işbirliğinde bu kez vakfın faaliyetler yürüttüğü üniversite hastanelerinde ve devlet hastanelerinde tedavi görmekte olan 600 çocuğa bayram hediyeleri verildi. Kanserli Çocuklara Umut Vakfı ile yapılan işbirliği ile ilgili Akbank tarafından bir açıklama yapıldı. Açıklamada KAÇUV’ın bünyesindeki faaliyetlerin sürdüğü devlet hastanelerinde ve üniversite hastanelerinde yatan 600 çocuğa bayram için hediyeler verildiği bildirildi.

Akbanklı Gönüllüler’den 16 İldeki 600 Çocuğa Hediye

Akbank Genel Müdürlüğü ve Akbank Bankacılık Merkezi çalışanlarından oluşan Akbanklı Gönüllüler’in verdiği desteklerle gerçekleştirilen bayram hediyesi etkinliği kapsamında toplanan hediyeler İstanbul – Ankara – İzmir – Adana – Antalya – Aydın – Bursa – Batman – Diyarbakır – Edirne – Sakarya – Kocaeli – Şanlıurfa – Samsun – Zonguldak – Van illerindeki hastanelerde yatan çocuklara KAÇUV’un aracılığıyla ulaştırıldı. Akbanklı Gönüllüler’in faaliyetleri Banka’nın Türkiye genelindeki bütün bölge müdürlüklerinde ve Akbank şubelerindeki gönüllü elçilerinin organizasyonuyla bulundukları bölgedeki vatandaşlara destek sağlamak ve değer katmak misyonuyla sürdürülüyor.

Akbanklı Gönüllüler Neler Yapıyor?

Akbanklı Gönüllüler yıl boyunca ilgi alanlarına ve yeteneklerine göre tasarlanan pek çok projeye destek veriyor ya da uygulamaya alıyorlar. Gönüllüler tarafından çocuklara finansal okuryazarlık eğitimleri de veriliyor. Çocuklar için oyuncak yardımı kampanyaları, okullara kitap yardımı kampanyaları, bakıma muhtaç olan hayvanlar ve barınak hayvanları için yardım kampanyaları, yer aldıkları lokasyonlardaki okulların boya ihtiyacını karşılamak gibi pek çok etkinlikte bulunuyorlar.