Akbank’tan Emekli Maaşları 2 Gün Önce Çekilebiliyor!

Akbank tarafından SGK’dan emekli maaşı alanlara büyük bir fırsat sağlanıyor.

Emekli Maaşını Akbank’tan Alana Büyük Fırsat!

Akbank, SGK emekli maaşı müşterilerine büyük bir kolaylık sağlayarak maaşlarını 2 gün önce çekme fırsatı veriyor. Emekli maaşını Akbank’tan alan kişiler, maaşları yatmadan 2 gün önce hesaplarından maaş tutarlarını çekebiliyorlar. Bu konuyla ilgili duyuru ve bilgilendirme Akbank tarafından yapıldı. Açıklamada Akbank’tan SGK emekli maaşı alan, bu maaşına tanımlı hesabında artı para kredisi limiti bulunan müşterileri için özel olarak tasarlanan bu kampanya kapsamında maaş yatmadan 2 gün önceden; maaş gününe kadar olan sürede bu artı para limitinden para çekilebildiği, çekilen tutara faiz uygulanmadığı bildirildi.

Akbank’tan Emeklilere Çeşitli Avantajlar

Akbank’ın emekli maaşı müşterileri için hayata geçirdiği kampanya ile maaşlarının son günlerinde olan ve nakit sıkıntısı yaşayan emeklilerin rahatlatılması amaçlandı. Akbank’ın SGK emeklisi müşterileri maaş tutarlarını hesaplarından 2 gün önce çekerek rahat bir nefes alabiliyorlar. Emekliler ayrıca Akbank şubelerinde kendilerine sunulan çeşitli avantajlardan da yararlanabiliyorlar. Şubelerde hizmet önceliği bulunan emekliler maaşlarına bağlı hesaptan yapacakları tüm havalelerde ve Akbank dijital kanallarından yapacakları EFT işlemlerinde ücret ödemiyorlar.

Akbank Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi Sunuyor

Emekliler Akbank Neo maaş kartları ile bütün diğer bankaların ATM’lerinden ayda 2 defa olmak üzere ücretsiz para çekebiliyorlar. Maaşını Akbank’tan alan emekliler hesap işletim ücreti ödememek, dosya masrafsız ihtiyaç kredisi kullanmak, 3 ayda bir alınan emekli maaşlarına özel 3 ayda bir taksit ödemeli kredi gibi çeşitli fırsatları da elde ediyorlar.