Albaraka Garaj Son Başvuru Tarihi Uzatıldı!

Albaraka Türk Katılım Bankası projelerinden Albaraka Garaj’da son başvuru tarihi uzatıldı.

Albaraka Garaj Son Başvuru Tarihi Ne Zaman Oldu?

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından tasarlanan projeler arasında olan Albaraka Garaj başvuruları 30 Haziran 2019 tarihine kadar uzatıldı. Albaraka Türk Katılım Bankası Genel Müdürü Melikşah Utku, girişimci adaylarının Albaraka Garaj’a şimdiye kadar yoğun ilgi gösterdiklerini, daha çok girişimcinin başvuru yapabilmesi ve imkanlardan faydalanma şansı bulabilmesi için Albaraka Garaj son başvuru tarihini uzattıklarını söyledi. Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından Albaraka Garaj ile ilgili bir açıklama yapıldı.

Albaraka Garaj 3. Dönem Başvuruları Devam Ediyor

Albaraka Türk’ün projesi Albaraka Garaj ile girişim projelerinin desteklenmesi amaçlanıyor. Programın yapısına ön hızlandırma da eklendi. Albaraka Garaj yeni dönem başvuruları 30 Haziran 2019’a kadar devam edecek. Albaraka Garaj’ın başvurularını kabul ettiği dönem projenin üçüncü dönemi olarak biliniyor. Banka tarafından yapılan açıklamada Albaraka Garaj’ın 2019 yılında ilk defa olmak üzere Almanya’nın Berlin şehrinde de ofis imkanı sunduğu, bunun girişimciler için Avrupa pazarını yakından tanımak ve bu pazara hızlıca giriş yapmak anlamına geldiği belirtildi. Albaraka Garaj projesinin daha önceki dönemlerinde 1.000’den fazla başvuru yapılmış, 19 yeni girişim projesine destek verilmişti.

Avrupa’da Faizsiz Dijital Bankacılık Hizmeti Sunuyoruz

Albaraka Türk Genel Müdürü Melikşah Utku açıklamasında Avrupa genelinde faizsiz dijital bankacılık hizmetini müşterilere ulaştıran insha adlı uygulama kapsamında yeni bir girişim eko sisteminin oluşması çalışmalarının devam ettiğini, Albaraka Garaj ile ön hızlandırma ile birlikte ayrıca Albaraka Portföy Yönetimi bünyesinde kurulan girişim Sermayesi Fintech Yatırım Fonu ile de girişimcilerin desteklendiğini söyledi.