Albaraka Türk ALNEO Google Play Store’da!

Albaraka Türk tarafından tasarlanan yapay zeka destekli ödeme platformu ALNEO, Google Play Store sanal mağazasında erişime açıldı.

ALNEO Ödeme Platformu Erişime Açıldı

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından hem KOBİ’ler, hem de KOBİ’lerin müşterileri için tasarlanan yapay zeka destekli ödeme uygulaması ALNEO bundan böyle Google Play Store mağazasında erişime açık olacak. Albaraka Türk ALNEO ile KOBİ’lere POS imkanı sağlanırken, KOBİ’lerin müşterileri de uygulamanın Cüzdan özelliğinden yararlanabiliyorlar. KOBİ’ler ve müşterileri artık ALNEO’ya Google Play Store’dan ulaşarak akıllı cihazlarına indirebilecekler. Albaraka Türk tarafından ALNEO’nun erişime açılmasıyla ilgili bir açıklama yapılarak kurumsal ve bireysel müşterilerinin yaşamını kolaylaştırmaya yönelik uygulamalarının bundan sonra da sunulmaya devam edileceği bildirildi.

Uygulama İlk Kez Google Play’de

ALNEO ödeme platformu uygulaması Albaraka Türk tarafından geçtiğimiz şubat ayında tasarlandı. Yapay zeka teknolojisi destekli olan uygulama hızlı ve kolay ödeme yapılabilmesi ile dikkat çekiyor. Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından ALNEO ilk kez Google Play Store’da erişime açıldı. Google Play Store’dan uygulamayı indirmek isteyen Albaraka Türk müşterilerinin akıllı cihazlarının Android işletim sistemine sahip olması gerekiyor. Uygulamanın yakın bir tarihte APP Store sanal mağazasında da erişime açılacağı belirtildi.

ALNEO Cüzdan ile Tüm Kredi Kartlarından Alışveriş İmkanı

Albaraka Türk’ün yeni uygulaması ALNEO, KOBİ’ler tarafından POS olarak kullanılabiliyor. Albaraka Türk üye iş yeri olan işletmeler POS cihazı kullanmalarına gerek kalmadan bütün kredi kartlarından SMS ve QR gibi kanalları kullanarak ödeme alabilecekler. ALNEO ödeme platformu ayrıca ALNEO üyesi olan müşterilere Cüzdan özelliği sunuyor. ALNEO Cüzdan ile müşteriler istedikleri kredi kartından alışveriş yapabiliyorlar.