Albaraka Türk Eski Yöneticilerinin Deneyimlerinden Faydalanıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası emekli yöneticilerinin deneyimlerinden faydalandığı projeyi hayata geçirdi.

Albaraka Türk Ustalar Sahada Projesi Ses Getirdi

Albaraka Türk Katılım Bankası bir vefa örneği sergileyerek Ustalar Sahada adlı projesini hayata geçirdi. Ustalar Sahada projesinde uzun yıllar boyunca Albaraka Türk’e hizmet ederek emekli olmuş eski yöneticilerin deneyimlerinden faydalanılıyor. Albaraka Türk Katılım Bankası’nın eski yöneticileri Banka’nın kurumsal kültürünü yeni çalışanlara aktarıyorlar. Albaraka Türk tarafından Ustalar Sahada projesi ile ilgili bilgilendirme niteliğinde bir açıklama yapıldı. Açıklamada dünyadaki en iyi katılım bankası olma amaçları kapsamında çalışmalarını yürütmeye devam ettiklerinden, diğer yandan değerlerine ve geleneklerine de sahip çıktıklarından bahsedildi.

Eski Yöneticilerden Yeni Çalışanlara Deneyim Paylaşımı

Ustalar Sahada adlı proje Albaraka Türk İnsan Kıymetleri Müdürlüğü’nün liderliğinde hayata geçirildi. Banka, insana değer vermeye odaklı kurumsal kültürün en iyi örneklerinden birini bu proje ile ortaya koyuyor. Albaraka Türk Katılım Bankası’ndan emekli olmuş eski yöneticiler çalışma yaşamlarındaki deneyimlerini yeni Albaraka Türk çalışanları ile paylaşıyorlar. Eski üst düzey yöneticiler; Albaraka Türk’ün özellikle atama almış çalışanlarına iş ilişkileri ve yönetim gibi konularda bilgilerini aktarıyorlar.

Ustalar Sahada Projesi ile Eski Yöneticilere Ahde Vefa

Açıklamada görüş bildiren Albaraka Türk Genel Müdür Yardımcısı Süleyman Çelik, çalışanlarının Albaraka Türk’ün en kıymetli değerleri olduğunu, faaliyetlerine 30 yıldan fazla süredir devam etmekte olduklarını, bu süreçte her zaman değerlerine sahip çıkmaya çalıştıklarını söyledi. Süleyman Çelik, emekli olmuş eski üst düzey yöneticilerinin deneyimlerinden ve bilgilerinden faydalanmaya devam ettiklerini, uygulamaya aldıkları Ustalar Sahada projesinin Albaraka Türk olarak kendilerini çok heyecanlandırdığını da belirtti.