a

Albaraka Türk İşlemleri Kolaylaştıracak

Albaraka Türk İşlemleri Kolaylaştıracak
0

BEĞENDİM

Dijital çağın katlım bankası Albaraka Türk, müşterilerinin bankacılık işlem sürelerini ve sözleşme prosedürlerini kısaltmak için geliştirdiği Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi (BHS) ile sektöründe en az sayıda imzayla sözleşme alan banka olurken, kare barkod uygulaması ile sözleşmeleri dijital ortama taşıyarak müşterilerinin hayatını kolaylaştırdı.

Türkiye’nin ilk katılım bankası Albaraka Türk, dijital çağın katılım bankası olma yolunda önemli adımlar atmaya devam ediyor. Bu vizyon doğrultusunda, yeni ürün ve hizmetlerle müşterilerinin hayatını kolaylaştıran Albaraka Türk, bankacılık işlem sürelerini ve sözleşme prosedürlerini kısaltmak için geliştirdiği Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi (BHS) ile sektöründe en az sayıda imzayla sözleşme alan banka oldu. Albaraka Türk ayrıca, kare barkod uygulaması ile sözleşmeleri dijital ortama taşıyarak hem çalışanlarının hem de müşterilerin hayatını kolaylaştırdı.

Müşteri Memnuniyeti Ön Planda

Albaraka Türk, iş ortağı olarak gördüğü müşterilerinin hesap açılış işlemlerinin kolaylaştırılması, sürecin hızlandırılması, bürokratik işlemlerin azaltılması amacıyla, ‘hesap açılış süreci / sözleşmeleri’ uçtan uca yeniden güncelledi. Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi (BHS) ile müşterilerin sözleşme doldurarak zaman kaybetmesi önlenirken, şube personelinin bilgileri sistem üzerinde doldurmasını sağlayarak, müşteriden minimum bilgi ve imza isteyerek sürecin tamamlanması sağladı. Bu bağlamda daha önce müşteriden alınan imza sayısı 17’den 5’e, müşterinin el ile doldurması gereken bilgi sayısı 65’ten 2’ye, Belge sayısı da 10’dan 2’ye düşürüldü ve tek seferde alınmak üzere BHS’ye eklendi.

Bu yeni uygulama ile Albaraka Türk, hesap açılış ve sözleşme süreçlerinde sektörün en iyisi konumuna geldi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.