Albaraka Türk Katılım Bankası’ndan Düşük Faizli Konut Finansmanı Fırsatı!

Albaraka Türk Katılım Bankası gayrimenkul alımlarında düşük faizli konut finansmanı sağlıyor.

Albaraka Türk Gayrimenkullerine Düşük Kar Oranı İmkanı

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından yapılan duyuruda gayrimenkul alımlarında aylık yüzde 0.99 kar oranıyla konut finansmanı sağlandığı bildirildi. Albaraka Türk sosyal medya hesapları ve web sitesi aracılığıyla yaptığı bu konudaki bilgilendirmede tüm detayları paylaşıyor. Aylık yüzde 0.99 kar oranını kapsayan kampanya Albaraka Türk Katılım Bankası’na ait olan gayrimenkulleri ilgilendiriyor. Banka’nın gayrimenkul.albaraka.com.tr internet adresinde yayınlanarak satışa çıkarılan gayrimenkullerden satın almak isteyen müşterilere aylık yüzde 0.99 oranı ile finansman sağlanıyor. Aynı internet adresinde Albaraka Portföy Yönetim AŞ. adlı şirkete ait gayrimenkuller de yer alıyor ve bu gayrimenkullerden satın alacak olanlara da yüzde 0.99 kar oranından başlayan finansman fırsatı tanınıyor.

Albaraka Türk Gayrimenkul Finansman Oranları

Albaraka Türk’e ait olan gayrimenkullerde konut finansmanında 120 aya kadar olan vadelerde aylık yüzde 0.99 kar oranı, yabancıya konut finansmanında 60 aya kadar olan vadelerde aylık yüzde 0.60 kar oranı, 36 aya kadar olan arsa finansmanlarında aylık yüzde 1.25 kar oranı, yabancıya arsa finansmanında 60 aya kadar vadede aylık yüzde 0.60 kar oranı, işyeri finansmanında aylık yüzde 1.25, yabancıya işyeri finansmanında da aylık yüzde 0.60 kar oranı fırsatı veriyor.

Gayrimenkul Finansmanında Hangi Projeler Var?

Albaraka Portföy Yönetimi tarafından kurulmuş fonlara ait olan gayrimenkuller İstanbul’da İstwest – Batışehir – Mai Residence – Metropol İstanbul – Park Residence Cadde; Ankara için de One Tower projeleri olarak bildiriliyor. Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından yapılan bilgilendirmede konut finansmanı ile ilgili tüm detayların Banka’nın konut finansmanı sayfasından öğrenilebileceği de belirtiliyor.

 

Başa dön tuşu
Kapalı