Albaraka Türk Turizme Destek Kampanyası Devam Ediyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası’nın Turizme Destek Kampanyası’nın devam ettiği duyuruldu.

Albaraka Türk Turizmcilere Finansman Desteği Sağlıyor

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından sosyal medya hesapları aracılığıyla yapılan bilgilendirmede turizm firmalarına destek amacıyla tasarlanan Turizme Destek Kampanyası’nın devam ettiği belirtildi. Albaraka Türk Turizm Destek Paketi ile bu alanda faaliyette olan firmalar hem sezon açılışlarında, hem de turizm sezonu süresince pek çok avantajdan yararlanıyorlar. Kampanya kapsamında sağlanan Sezona Hazırlık Finansmanı ile 3 ay ödemesiz olmak üzere 6 taksit yani toplamda 9 taksit imkanı sunuluyor. Kampanyadan yararlanan firmalara ayrıca mevduatlarına uygun kar oranları da sağlanıyor.

Türk Eximbank Turizm Kredilerine Teminat Mektubu

Turizm Finansmanı adlı üründen de yararlanabilen Albaraka Türk müşterileri bu destekte geri ödemelerini 6 ay ödemesiz olmak üzere toplamda 24 ayda yapabiliyorlar. Turizm Destek Paketi kapsamında turizm firmalarına leasing uygulamalarında uygun oranlar, Türk Eximbank turizm kredileri için de kullanılabilen uygun oranlarda Türk Lirası ve döviz türünden teminat mektupları, 5 ay kira alınmadan sağlanan sabit POS, 450 lira indirimli ve ücretsiz kurulum yapılan sanal POS, mobil ve sanal POS’larda slip masrafı alınmaması gibi avantajlar sağlanıyor.

Ücretsiz Muhasebe Programı Entegrasyonları

Albaraka Türk Katılım Bankası Turizm Destek Paketi için başvurular 10 Haziran 2019 tarihine kadar yapılabiliyor. Paketten yararlanan firmalara ayrıca Platinum Kart, Business Kart da veriliyor. Firmalar masrafsız bankacılık hizmetinden yararlanabilirken, Mikro – Logo – Uyumsoft – Bizim Hesap ile ücretsiz muhasebe programları entegrasyonu da yaptırabiliyorlar.

Kapalı