Albaraka Türk’ten 24 Saat Kesintisiz EFT Hizmeti!

Albaraka Türk Katılım Bankası, Nöbetçi Transfer adlı ürünüyle 24 saat boyunca EFT yapılmasına imkan sağlıyor.

Albaraka Türk Nöbetçi Transfer Hizmete Sunuldu

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından internet bankacılığı ve mobil bankacılık müşterileri için geliştirilen Nöbetçi Transfer adlı hizmet sayesinde EFT işlemlerinde zaman sınırı ortadan kaldırıldı. Albaraka Türk müşterileri 24 saat boyunca diğer banka hesaplarına para transferi yapabiliyorlar. Bu konuyla ilgili Banka tarafından bir açıklama yapıldı. Açıklamada Albaraka Türk olarak dünyadaki en iyi katılım bankası olma misyonu kapsamındaki çalışmalarına devam ettikleri, dijital bankacılığa büyük yatırımları yaptıkları, müşterilerinin yaşamını kolay hale getirecek ürün ve hizmetleri sunmayı sürdürdükleri belirtildi.

Dijital Bankacılıkta 24 Saat EFT İmkanı

Albaraka Türk Katılım Bankası ile Birleşik Ödeme adlı firma ile gerçekleştirilen işbirliği sonucunda Nöbetçi Transfer adlı hizmetini devreye aldı. Nöbetçi Transfer ile Albaraka Mobil Platform ve internet bankacılığı aracılığıyla EFT saatlerinin dışında da diğer bankalara 7 / 24 para transferi yapılabiliyor. Albaraka Türk müşterileri hafta içi günlerde mesai saatleri haricinde, hafta sonu günlerinde ve resmi tatillerde EFT yapabilecekler. Albaraka Türk Nöbetçi Transfer sayesinde EFT saatini kaçırmak ve para transferinde geç kalmak gibi sorunlar ortadan kalkmış olacak.

Nöbetçi Transfer EFT’de Zaman Sınırını Ortadan Kaldırdı

Banka tarafından yapılan açıklamada Albaraka Türk Genel Müdür Yardımcısı Hasan Altundağ da görüş bildirdi. Altundağ, yeni hizmetleri Nöbetçi Transfer ile müşterilerinin bundan böyle gece gündüz diye düşünmeden diğer bankaların hesaplarına para transfer edebilecekleri bir ortama kavuştuklarını söyledi. Hasan Altundağ, 08:30 – 17:15 saatleri arasında yapılabilen EFT işlemlerinde zaman sınırının Nöbetçi Transfer ile ortadan kaldırıldığını, Albaraka Türk müşterilerinin mobil şube ve internet şubesi üzerinden istedikleri zaman para transfer edebileceklerini belirtti.