Albaraka Türk’ten Alınan Ödüllerle İlgili Açıklama Geldi!

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından Albaraka Mobil’in layık görüldüğü iki küresel ödülle ilgili açıklama yapıldı.

Albaraka Türk Mobil Uygulaması En İyi Seçildi

Albaraka Türk Katılım Bankası’nın mobil uygulaması Albaraka Mobil geçtiğimiz günlerde iki küresel ödül aldı. The Communicator Awards tarafından ödül layık görülen Albaraka Mobil, Mobil Uygulamalar ve Siteler adlı kategoride En İyi Kullanıcı Deneyimi ödülü ile Deneyimsellik ve Yenilikçilik alanlarında 2 farklı ödül aldı. Banka tarafından bu konuda bir bilgilendirme açıklaması yapıldı. Açıklamada Albaraka Türk Katılım Bankası Genel Müdür Yardımcısı Hasan Altundağ’ın fikirleri de yer aldı.

Mobil Bankacılığın Öneminin Farkındayız

Albaraka Türk Genel Müdür Yardımcısı Hasan Altundağ açıklamasında mobil bankacılık konusunun günümüzdeki öneminin Banka olarak farkında olduklarını ve bankacılık alanındaki stratejilerini de buna göre planladıklarını söyledi. Hasan Altındağ, Albaraka Mobil uygulamasının iki farklı üstünlük ödülü almaya hak kazandığını, küresel anlam taşıyan bu ödüllerin Albaraka Türk Katılım Bankası olarak almış olmaktan büyük memnuniyet duyduklarını da belirtti. Banka’ya The Communication Awards kapsamında En İyi Kullanıcı Deneyimi ve Deneyimsellik & Yenilikçilik ödülleri verildi.

Albaraka Mobil Ekim – 2018’de Yenilendi

Genel Müdür Yardımcısı Hasan Altundağ, Albaraka Türk’ün mevcut olan mobil uygulamasının 2018 yılının ekim ayında yenilenerek bir mobil platform haline getirildiğini, Albaraka Mobil’in özellikleri arasında QR kod, yüz tanıma, sesli yazılı sohbet ile işlem yapmaya olanak tanıtan Mobil Asistan gibi pek çok yenilikle dolu olduğunu, mobil platform oluşturulurken kullanıcı deneyimini odak noktası belirleyerek çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.