Alternatif Bank Özel Bankacılık Hizmeti Başladı!

Alternatif Bank tarafından danışman bankacılık anlayışı kapsamındaki hizmetlerini Private Banking çatısı altında topladı.

Alternatif Bank Danışman Banka Olmaya Devam Ediyor

Alternatif Bank özel bankacılık birimi müşterileri için sunduğu danışman bankacılık anlayışı kapsamındaki hizmetlerini Private Banking çatısı altına aldı. Alternatif Bank tarafından bu konuyla ilgili bir açıklama yapıldı. Açıklamada Private Banking biriminin tanıtımının sanat hayatının ellinci yılını kutlayan ünlü şarkıcı Erol Evgin’in konserine ana sponsor olarak gerçekleştirildiği bildirildi. Tanıtımda Türkiye ve Katar’dan çok sayıda katılımcı hazır bulundu. Alternatif Bank’ın açıklamasında Erol Evgin konserinden önce Alternatif Bank Genel Müdürü Kaan Gür bir konuşma yaparak misafirlere Banka olarak danışman banka anlayışları çerçevesinde yürüttükleri hizmetlerden bahsetti.

Müşterilerimize Çeşitli Ayrıcalıklar Sunacağız

Alternatif Bank Genel Müdürü Kaan Gür ayrıca yeni segmentleri olan Private Banking ile müşterilerine bankacılık ve bankacılık dışındaki yaşamlarının değişik alanlarında ayrıcalıklar sunmayı amaçladıklarını, bu amaç doğrultusunda terzi usulü geliştirdikleri hizmetlerini Alternatif Bank Private Banking ismi altında topladıklarını, özel bankacılık müşterilerine varlık yönetimi, yatırım danışmanlığı, sigorta danışmanlığı gibi hizmetler sunacaklarını söyledi. Müşterilerinin birikimlerinin değerlenmesini sağlayarak yanlarında olacaklarını da ilave etti.

Alternatif Bank Private Banking ile Çeşitli Avantajlar

Private Banking segmentinin tanıtımında Alternatif Bank Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdürü Yardımcısı Yeşim Şimşek de konuştu. Yeşim Şimşek, Private Banking ile müşterilerine bankacılık hizmetinin yanı sıra ücretsiz lounge, hediye mil kazanma, pek çok seçkin restoranda ayrıcalıklar, havalimanlarında geçiş önceliği, Zorlu PSM’de loca konforunda gösteri izleme gibi birçok avantaj da sunacaklarını söyledi.