a

Alternatif Bank Üç Para Birimli Mevduat Hesabı Avantajları!

Alternatif Bank Üç Para Birimli Mevduat Hesabı Avantajları!
0

BEĞENDİM

Alternatif Bank Üç Para Birimli Mevduat Hesabı ile Türk Lirası, Amerikan Doları, Euro, Sterlin, İsviçre Frangı ve altın cinsinde hesap açılabiliyor.

Alternatif Bank Üç Para Birimli Mevduat Hesabı Detayları

Alternatif Bank ürünlerinden olan Üç Para Birimli Mevduat Hesabı ile Türk Lirası, USD, Euro, İngiliz sterlini, İsviçre frangı ve altın türünden birikimlerde hesap açılabildiği gibi, üç döviz cinsi arasında günlük işleyen faizi kaybetmeden para birimleri arasında geçiş yapılabiliyor. Alternatif Bank’ta aktif olarak çalışan sistemde hem faiz ve kur getirisi kazanılıyor, hem de döviz piyasalarındaki hareketlilikten yararlanabiliyor. Alternatif Bank Üç Para Birimli Mevduat Hesabı 32 günden 60 güne kadar sürelerle hesap açılışı yapılabiliyor. Bireysel Alternatif Bank müşterileri için minimum açılış tutarı 100.000 TL, Kurumsal ve Ticari müşteriler için ise 500.000 TL arasında değişiklik gösterebiliyor ve bu tutarların altında ise hesap açılamıyor. Hesaba en fazla yatırılacak olan para ise maksimum 3.000.000 TL olarak sınırlandırılıyor. Alternatif Bank Üç Para Birimli Mevduat hesap açılışı tek bir para birimi ile yapılabiliyor ve geçiş yapmak istenilen para birimleri hesap açılışı sırasında seçilebiliyor. Alternatif Bank Üç Para Birimli Mevduat Hesap açılış tarihinde döviz cinsleri için faiz oranları belirleniyor ve hesap açılışı belirlenen faiz oranları günlük olarak işletiliyor. Yatırımcılar, vadeli mevduatın vade süresi içinde döviz dönüşümü yapmak istediği zaman talimat verebiliyor ve piyasalardaki hareketlilikten yararlanabiliyor.

Alternatif Bank’ta Mevduatlara Günlük Faiz İşletiliyor

Alternatif Bank Üç Para Birimli Mevduat döviz işlemlerinde günlük işleyen faizi kaybetmeden sınırsız sayıda döviz dönüşüm işlemi yapılabiliyor. Alternatif Bank’ta açılacak olan tek hesapta, aynı anda birden fazla döviz cinsinde bakiye bulundurma imkanı sağlıyor ve faiz tahakkukları günlük olarak gerçekleşebiliyor. Alternatif Bank döviz işlemlerinin tamamında serbest alış/satış kurları uyguluyor ve hesabın vadesi boyunca hesaba giriş ve çıkış yapılamıyor.

Üç Para Birimli Mevduat Hesabı açma işlemleri ise en yakın Alternatif Bank Şubeleri aracılığı ile yapılabiliyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.