a

Amazon Türkiye Bu Sabah Resmen Açıldı!

Amazon Türkiye Bu Sabah Resmen Açıldı!
0

BEĞENDİM

Jeff Bezos’un sahibi olduğu dünya devi e – ticaret sitesi Amazon Türkiye’de açıldı.

Amazon Türkiye’ye Özel Mesaj Yayınladı

Dünyanın en zengini olarak bilinen Jeff Bezos’un sahibi olduğu e – ticaret devi firma Amazon Türkiye’de açılışını yaptı. Bu sabah amazon.com.tr internet adresine giren kişiler siteye erişimin sağlanabildiğini gördüler. Amazon tarafından Türkiye’ye özel bir de mesaj yayınlandı. Böylece dünya devi Amazon, Türkiye pazarına resmen giriş yapmış oldu. Amazon.com.tr adresinden Amazon’a erişim sağlayan kişiler bu sabah Türkiye’ye özel olarak yazılmış uzun bir mesajla karşılaştılar.

Amazon İstanbul’da Satış Personeli İlanları Yayınladı

Dünyanın en zengini olarak bilinen Jeff Bezos’un şirketi ve dünyanın e – ticaret devi Amazon’un Türkiye pazarına giriş yapacağı bir süreden beri konuşuluyordu. 2018 yılının yaz ayları için planlanan Türkiye operasyonları bir süredir Amazon tarafından bekletiliyordu. Amazon kısa bir süre önce İstanbul’da personel aramaya başlamış ve satış – pazarlama personel alımı ilanları yayınlanmıştı. Bu sabah amazon.com.tr web adresine girildiğinde sitenin açık olduğu görüldü. Sitede ayrıca Amazon tarafından Türkiye’ye özel olarak yazılmış bir mesaj da yer aldı.

Amazon’un Türkiye’ye Mesajı

Amazon Türkiye’nin sitesinde bulunan mesajda şirketin 1995 yılındaki kuruluşundan bugüne kadar Türkiye’den yüz binlerce müşterisinin olduğu, Türkiye’den müşterilerin dünyanın dört bir tarafından bulunan Amazon mağazalarından milyonlarca ürün satın aldığı, şimdi ise Türkiye’deki müşterilerinin alışveriş tecrübelerini daha zengin hale getirecek olan Amazon.com.tr online alışveriş mağazasının açıldığını, bu mağazanın Türkiye’de açılmış olmasından büyük gurur ve mutluluk duydukları belirtildi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.