Anadolubank Dış Ticaret Danışmanlığı Hizmeti Devam Ediyor!

Anadolubank müşterileri Dış Ticareti Danışmanlığı hizmeti alarak bu konuda bilgilenme şansı elde ediyorlar.

Anadolubank Online Danışmanlık Hizmeti Veriyor  

Anadolubank tarafından müşterileri için tasarlanan Dış Ticaret Danışmanın adlı hizmet online olarak veriliyor. Anadolubank sosyal medya hesaplarından sıklıkla tanıtımı yapılan Dış Ticaret Danışmanım hizmeti ile Banka’nın müşterilerinin bu alandaki pek çok konuda bilgi edinmesi sağlanıyor. Anadolubank dış ticaret ile ilgili bütün soruları online olarak cevaplıyor. Müşteriler ayrıca dış tcarete dair görüşlerini de Banka’ya iletebiliyorlar. Dış Ticaret Danışmanlığı almak isteyen kişiler Anadolubank’ın internet sitesi aracılığıyla bu hizmeti alabiliyorlar.

Anadolubank Dış Ticaret Danışmanlığından Nasıl Yararlanılır?

Anadolubank’ın inrternet sitesine giren ve Dış Ticaret Danışmanlığı ile ilgili sayfaya ulaşan kişiler bu konuyla ilgili tüm sorularına cevap bulabiliyor ve görüşlerini bildirebiliyorlar. Anadolubank bu hizmeti daha doğru ve daha hızlı bir şekilde verebilmek için soru soracak olan kişilerden ad – soyad, firmalarının unvanı, hesap numarası veya vergi numarası, şahıs firmaları için de TC Kimlik numarası bilgilerini belirtmelerini istiyor. Bu bilgileri ve sorularının ne olduğunu Anadolubank’ın belirttiği e – mail adresine ulaştıran kişilere Dış Ticaret Danışmanları tarafından kısa sürede cevap verilerek yardımcı olunuyor.

Hangi Konularda Danışmanlık Hizmeti Veriliyor?

Anadolubank tarafından yardımcı olunan dış ticaret konularının ithalat ve ihracat alanlarında ödeme şekilleri, yerel mevzuat, uluslararası mevzuat, ICC kuralları ve dökümantasyon desteği olduğu belirtiliyor. Banka müşterileri ayrıca Anadolubank aracılığıyla TCMB’nin dış ticaret uygulamaları, döviz kredileri, ülke kredileri ve Türk Eximbank kredileri ile ilgili de danışmanlık desteği alabiliyorlar.