Anadolubank Kuponlu Hesap Avantajları Dikkat Çekiyor!

Anadolubank ürünlerinden olan Kuponlu Hesap kullanıcılar için cazip fırsatlar sunuyor.

Kuponlu Hesap’tan Para Çekilse de Vade Bozulmuyor

Anadolubank sosyal medya hesapları aracılığıyla Kuponlu Hesap adlı ürünle ilgili bilgilendirme yapıldı. Anadolubank bankacılık ürünlerinden olan Kuponlu Hesap 1 yıl vadeli mevduat hesabı olarak biliniyor. Hesabın vadesi 1 yıl olmasına rağmen hesap sahipleri her ay biriken faizlerini çekebiliyorlar. Anadolubank Kuponlu Hesap’tan para çekilse de hesabın vadesi bozulmuyor. Bu mevduat hesabı faiz oranlarının değişiklik göstermemesi ile de dikkat çekiyor. Anadolubank bu ürününü “en çekici hesap” olarak lanse ediyor.

Anadolubank Kuponlu Hesap 1 Yıl Vadeye Sahip

Anadolubank tarafından yapılan bilgilendirmede Kuponlu Hesap adlı mevduat ürününün çok ilgili çekici fırsatlar sunduğu belirtiliyor. Anadolubank bünyesinde Kuponlu Hesap açtıran müşteriler 1 yıl vadeden yararlanabiliyorlar. Kuponlu Hesap vadesi 1 yıl olmasına rağmen, aylık faizlerini çekebiliyorlar. Hesaptan para çekilmesi durumunda faiz oranlarında bir değişiklik olmuyor. Ayrıca hesaptan 1 yıl boyunca aylık olarak çekilen tutarlar hesabın vadesinin bozulmasına da yol açmıyor. Anadolubank’ın cazip ürünlerinden olan Kuponlu hesap Türk Lirası olarak açılabildiği gibi, dolar ve euro türünden de açılabiliyor.

Kuponlu Hesap Alt Limti 10.000 TL

Anadolubank’ın internet sitesinden yapılan bilgilendirmede Kuponlu Hesap’ın alt limitinin 10.000 TL – 10.000 euro – 10.000 dolar olduğu belirtiliyor. Anadolubank Kuponlu Hesap en kısa 1 yıl vadede açılabiliyor. Kuponlu Hesap açtırmak isteyen müşterilere en uzun olarak 10 yıl vade sunuluyor. Anaparaya dokunmadan faiz geliriyle nakit ihtiyaçların karşılanabilmesi sağlanıyor.