Anlaşma Yapıldı! Denizbank Bonus Kredi Kartı’nı Austria Card Üretecek!

Denizbank ile Austria Card Türkiye arasında Bonus Kredi Kartı üretimi ile ilgili anlaşma yapıldı.

Denizbank – Austria Card Türkiye Arasında İşbirliği

Denizbank, baskı hizmetleri konusundaki deneyimiyle dijital ödeme çözümleri sunan Austria Card Türkiye ile bir anlaşma imzaladı. Anlaşmanın konusu Denizbank Bonus Kredi Kartı’nın üretimi oldu. Austria Card Türkiye bankacılık alanında olduğu gibi, bankacılık dışındaki alanlarda da baskı çözümleri sunuyor. Denizbank – Austria Card Türkiye arasında imzalanan işbirliği anlaşmasına göre bundan böyle Bonus Kredi Kartı bu firma tarafından üretilecek. Austria Card Türkiye 2018 yılından başlamak üzere Bonus üyesi olan bankalar için Bonus özelliğine sahip çip kart tedarik etmeye başladı. Şimdi ise Austria Card Türkiye ACT Kart tarafından Denizbank Bonus Kredi Kartı üretimi için süreç başlatıldı.

Garanti Bonus Kredi Kartı Büyümemize Katkı Sağlayacak

Austria Card Türkiye Genel Müdürü Burak Bilge anlaşmaya dair bir açıklama yaptı. Burak Bilge açıklamasında ACT Kart tarafından teknoloji servisi sağlanan Bonus kart ürünleri arasına bir yenisini daha ilave etmiş olmaktan memnuniyet duyduklarını, bahsi geçen anlaşmanın büyüme süreçlerine önemli katkısının olacağına inandıklarını söyledi. Denizbank Bonus Kredi Kartı’nın üretimini yaptıkları Bonus özellikli kartlar arasına girmesinden mutlu olduklarını söyleyen Burak Bilge hizmet zincirlerine bu değerli ürünün eklenmesinin Austria Card Türkiye’nin büyümesini destekleyeceğini belirtti.

Denizbank Bonus Avantajlarını Sunmaya Devam Ediyor

Denizbank Bonus üyesi bankalar arasına 2002 yılında katıldı. Bonus kart ayrıcalıklarını müşterilerine sunan ilk bankalardan olan Denizbank diğer yandan Bonus Sadakat Sistemi’nin avantajlarını da müşterilerine sunmayı sürdürüyor.