a

Anna'dan Miyavlayan Banka Kartı

Anna'dan Miyavlayan Banka Kartı
0

BEĞENDİM

KOBİ’lere sunduğu özel finans uygulamaları ve bunun yanında dijital asistan çözümleri gerçekleştiren FinTech girişimi olan Anna, harcama yapıldığı esnada miyavlayan banka kartını müşterilerine resmen tanıttı.

Galler merkezli kuruluş olan FinTech girişimi Anna (Absolutely No Nonsense Admin Ltd) harcama yapıldığı esnada miyavlayan banka kartını kurumsal müşterilerinin hizmetine resmen sundu. KOBİ’lere yönelik finans ve bunun yanında asistan çözümleri üreten Anna, sunduğu yeni nesil olan dijital finans hizmetlerinin aksine bu sefer de sıra dışı bir banka kartı ile teknolojik alanda adını duyurmayı hedefliyor.

KOBİ’lere yönelik hizmetlerine kaldığı yerden devam eden Anna, temassız banka kartlarına miyavlama özelliği de ekleyerek bunu bir video ile sundu.

En Uygun Kedi Miyavlaması

Kendi resmi web sitesi üzerinden bir video yayınlayan Anna, esprili videoyu da müşterilerine sundu. Kartın kullanımı esnasında yankılanacak mükemmel kedi miyavlamasını bulmak adına ise pek çok projenin yerinde incelendiği ifade edildi. Kediler üzerinde araştırmalarını gerçekleştiren hayvan psikoloğu Ellena Hinson’un danışmanlığında gerçekleştirilen çalışmaların sonrasında en uygun kedi miyavlaması bulunarak bu sistem yeni kartlara entegre edildi.

KOBİ’lere yönelik geliştirdiği kurumsal banka kartlarına miyavlama özelliğini dahil eden Anna, küçük işletme sahiplerini de düşünerek yüzde 90’lık kadar kısmında yaşanan nakit akışını iyi yönetememe sorununu miyavlama ile çözeceklerini belirterek bu konuda ne kadar iddialı olduklarını gösterdi. Hayvan psikoloğu Ellena Hinson ile ortak proje tertip eden Anna, kedi miyavlamasının insanı daha iyi düşünmeye sevk ettiğini tespit ettiklerini ifade etti. Ellena Hinson, kedi miyavlamasının insanlar üzerinde mükemmel bir iletişim ağı oluşturduğunu da söyledi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.