a

Axess Mobil Rekor Kırdı!

Axess Mobil Rekor Kırdı!
0

BEĞENDİM

Müşterilerinin yaşamlarını kolaylaştıran Akbank’ın, 27 Ekim’de lansmanını yaptığı yeni uygulaması Axess Mobil’i indiren kullanıcı sayısı 1 milyonu aştı. Kullanıcılarına “Moduna Göre Bankacılık” deneyimi sunan Axess Mobil’in kampanyaları, bu süre içinde 5 milyon kez görüntülendi.
Axess Mobil, kullanıcısının günün farklı saatlerine göre değişen ihtiyaçlarını, sevdiği markaları ve harcama alışkanlıklarını bilen ve onlara Mod’larına göre teklifler sunan akıllı bir uygulama. Kullanıcılarının tercihlerini öğrenen yapısı ile de tekliflerini sürekli farklılaştırıyor. Axess Mobil’in sürekli yenilenen Black Friday Modu, Haftasonu Modu, Ne İstesem Kapımda Modu, Tatil Modu gibi mod seçenekleri arasından kullanıcılar kendi modlarını seçebiliyorlar, ruh hallerine ve o günkü tercihlerine en uygun kampanyaları görüntüleyebiliyorlar.

Arif İsfendiyaroğlu: Bu yoğun İlgi, Bizi Yenilikçi Uygulamalar Geliştirmek İçin Motive Ediyor

Müşterilerin beklenti ve gereksinimlerinin her zaman olduğundan daha hızlı bir şekilde değiştiğine dikkat çeken Akbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Arif İsfendiyaroğlu, “Bu değişen gereksinimleri, önde gelen dijital çözümlerle geliştirdiğimiz yenilikçi ürün ve uygulamalarımız ile karşılamak için çalışıyoruz. Müşterilerimiz, tüm fırsatlardan haberdar olup, kolayca erişmelerini sağlayan Axess Mobil’i çok sevdiler; bunu, ceplere giren uygulama sayısının kısa sürede bir milyonu geçmiş olmasından anlıyoruz. Özellikle, Haftasonu Modu ve Tatil Modu gibi mod seçeneklerinin müşterilerimizin en çok sevdikleri özellikler olduğunu söyleyebiliriz. Müşterilerimizin gösterdikleri bu yoğun ilgi, bizi yenilikçi uygulamalar geliştirmek için motive ediyor” diye ekledi.

Tolga Ulutaş: “Axess Mobil, bir uygulama olmanın çok ötesinde; kullanıcısını tanıyan, kişiselleştirilmiş ve modunuza uygun tekliflerle hayatı kolaylaştıran bir dünya sunuyor.”

Günümüzde en hızlı büyüyen ve gelişen ve buna kesintisiz devam eden mobil teknolojilerin bankacılığa yansımasının da aynı hızda gerçekleştiğini vurgulayan Akbank Direkt’ten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tolga Ulutaş, “Mobil bankacılık, diğer bankacılık kanallarını geride bırakıyor. Akbank olarak teknoloji alanındaki gelişmeleri, ürün ve hizmetlerimize hızla uyarlayarak mobil bankacılık alanında sektörümüze öncülük ediyoruz. Bu bakış açısıyla beraber büyük heyecan duyarak yarattığımız Axess Mobil, bir uygulama olmanın çok ötesinde; kullanıcısını tanıyan, kişiselleştirilmiş ve modunuza uygun tekliflerle hayatı kolaylaştıran bir dünya sunuyor. Kullanıcı deneyimi ve bu tür kişiselleştirme özelliklerinin üst seviyede olması mobil uygulamaların hayatlarımızın bir parçası olmasında ve yaşamaya devam etmesinde kilit role sahip”  diye ekledi.

Axess kredi kartı sahipleri, kartlarıyla ilgili her şeyi kolayca takip edebilmek için Axess Mobil’i, iOS ve Android işletim sistemli akıllı telefonlarına indirerek, kendilerini özel hissedecekleri ayrıcılıklar sunan yeni uygulamanın dünyasına adım atabiliyorlar.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.