a

Azimo'dan Amsterdam'da Yeni Ofis

Azimo'dan Amsterdam'da Yeni Ofis
0

BEĞENDİM

Avrupa’nın önde gelen dijital para transferi FinTech kuruluşlarından Azimo, yeni bir büyüme planı gerçekleştirerek Amsterdam’da yeni bir ofis kurmaya hazırlanıyor. Küresel anlamda dünya pazarındaki yerini büyütmek adına adım atacak olan Azimo, Amsterdam’da açacağı yeni ofis ile Avrupa’da 1 triyon euronun üzerinde olan piyasasını daha da genişletecek.

Bu yeni hamle ile Hollanda’nın başkenti olan Amsterdam’da varlığını halen devam ettiren İngiltere merkezli olan finansal teknoloji girişiminin izlerini de sürdürecek olan Azimo CEO’su Michael Kent açıklamasında, Avrupa’da olan faaliyetlerini artık Londra dışında da gerçekleştireceklerini ve bu sayede büyüme anlamında FinTech endüstrisine sahip ekosistemle Amsterdam’da bunu başaracak güçte olduklarını söyledi.

Hollanda Merkez Bankası’nın yeni iş modelleri ile başarılı işler yaptığına dikkat çeken Kent, çok sayıda ödeme kurumunun denetlendiğini ve Amsterdam ile büyüme anlamında buranın mükemmel bir yer olduğunun altını çizdi.

Azimo Yakında Amsterdam’da

FinTech’in yeni çalışmalarının Londra’daki merkezin yanı sıra Polonya’da bulunan araştırma geliştirme merkezinde devam ettiğini belirten Kent, Avrupa’nın dijital ödeme alanında büyük bir pazara sahip olduğunu, Azimo’nun da yakın zamanda Amsterdam’da daha da büyüyeceğine işaret etti.

200’den fazla ülkenin yanı sıra 80 üzerinde para birimi ile 5 milyar üzerinde potansiyel müşterisi bulunan Azimo, müşterilerine sunduğunu yeni ödeme olanaklarının yanı sıra nakit edinme, banka teminatı ve bununla beraber mobil cüzdan gibi çeşitli ödeme imkanları ile geçerli not almaya devam ediyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.