→ ING Bank 0.79'dan başlayan oranlara ihtiyaç kredisi başvurusu  

→ ING Bank 0.79'dan başlayan oranlara ihtiyaç kredisi başvurusu  

Beşiktaş’ın Borçları 4 Banka Tarafından Yapılandırdı!

Beşiktaş’ın borçlarını 4 bankadan oluşan konsorsiyumla imzaladığı sözleşme sonucunda yapılandırdığı öğrenildi.

Beşiktaş Borç Yapılandırmasını KAP’a Bildirdi

Alınan son dakika haberine göre Beşiktaş’ın borçları Ziraat Bankası, Aktif Bank, Denizbank ve Halk Faktoring’in dahil olduğu konsorsiyum tarafından yapılandırıldı. Beşiktaş ve bankalar arasında imzalanan sözleşmeye göre mevcut borçlar ilk 2 yılı geri ödemesiz olmak üzere 5 yıl vadede yeniden yapılandırıldı. Beşiktaş borç yapılandırması ile ilgili KAP yani Kamuyu Aydınlatma Platformu’na bir açıklama yaparak bilgilendirmede bulundu. Beşiktaş’ın borçları Halk Faktoring, Ziraat Bankası, Denizbank ve Aktif Bank tarafından oluşturulan konsorsiyumca yapılandırıldı.

Beşiktaş Borçlarını 5 Yıl Vadede Ödeyecek

Beşiktaş, Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yaptığı açıklamada şirketin mevcut finansal borçlarının Denizbank AŞ., Ziraat Bankası AŞ., Halk Faktoring AŞ. ve Aktif Bank AŞ. tarafından oluşturulmuş olan bir konsorsiyum tarafından yeniden yapılandırıldığı bildirildi. Beşiktaş, dört banka tarafından yapılandırılan borçlarını 5 yılda geri ödeyecek. Bu yapılandırma anlaşmasının 2 yılı geri ödemesiz olacak. Beşiktaş tarafından KAP’a yapılan açıklamada şirketin finansal borçlarını kapsayan yapılandırma sözleşmesinin Türk futboluna ve Beşiktaş’a hayırlı olması temennisinde de bulunuldu.

Trabzonspor da Borçlarını Yapılandırmıştı

Geçtiğimiz ay yaşanan bir gelişmeye göre TBB yani Türkiye Bankalar Birliği ve TFF yani Türkiye Futbol Federasyonu arasında ortak bir çalışma başlatıldı. Çalışmaya göre Türkiye’deki futbol kulüplerinin mevcut borçlarının yeniden yapılandırılmasına karar verildi. Bu yapılandırmadan ilk faydalanan kulüp Trabzonspor oldu. Trabzonspor’un borçları da 5 yıl vadede ve 2 yıl geri ödemesiz olacak şekilde yeniden yapılandırıldı.


→ ING Bank 0.79'dan başlayan oranlara ihtiyaç kredisi başvurusu  
Kapalı