Burgan Bank 35 Milyon Lira Net Kar Sağladı!

Burgan Bank 2019 yılının ocak – şubat – mart aylarında 35 milyon lira net kar elde ettiğini açıkladı.

Burgan Bank’ın Aktif Büyüklüğü Yüzde 12 Arttı

Burgan Bank tarafından açıklana bu yılın ilk çeyreğine dair verilerden üç ayda vergiler dahil  kar rakamının 44 milyon lira olduğu, vergiler çıkartıldığında 35 milyon lira net kar sağlanmış olduğu öğrenildi. 2018 yılında açıklanan konsolide finansal tabloya göre Burgan Bank’ın aktif büyüklüğü bu yılın ilk çeyreğinde; geçen yılın ilk çeyreğine göre yüzde 12 oranında arttı ve 22 milyar liraya yükseldi. Burgan Bank kredileri aracılığıyla piyasalara 17 milyar lira finansman desteği sağlandı. Burgan Bank müşteri mevduatlarının toplamı ise ilk çeyrekte ilk çeyrek finansal sonuçları ile ilgili Burgan Bank tarafından bir açıklama yapıldı. Açıklamada Burgan Bank Genel Müdürü Murat Dinç de fikir beyan etti.

Burgan Bank’tan Kişiye Özel Bankacılık Hizmeti

Burgan Bank Genel Müdürü Murat Dinç, Banka olarak istikrarlı büyüme çizgilerini yenilikçi ürün ve hizmet anlayışları ile bir araya getirerek 2019 yılında da büyümeye devam ettiklerini, Burgan Bank’ın butik bankacılık anlayışı kapsamında ticari bankacılık, kurumsal bankacılık ve özel bankacılık hizmeti verdiklerini, müşterilerine yaşattıkları kişiye özel bankacılık deneyimi ile klasik bankacılık anlayışının dışına çıktıklarını da belirtti.

Burgan Yatırım ve Burgan Leasing de Büyüyor

Murat Dinç, 2019 yılında Burgan Bank’ın önem vereceği konuların başında dijital bankacılık, birikim yönetimi ve bireysel bankacılık olduğunu, bu yıl müşterilerine çok daha kapsamlı ürünler ve hizmetler sunacaklarını da ifade etti. Ayrıca Burgan Yatırım aracılığıyla yatırım ürünlerini çeşitlendirdiklerini, Burgan Leasing ile de filo kiralama alanında büyüme kaydetmeyi planladıklarını da söyledi.

Kapalı