Deniz Akademi 3 Ödül Birden Aldı

Deniz Akademi bir süredir ‘3D – Dalgalı Denizlerin Denizicisi’ eğitim programı üzerinde çalışıyordu. Yaptığı çalışma sonrasında Stevie Awards 2019 yarışmasında 3 ödül birden aldığı öğrenildi. New York’ta düzenlenen ödül töreninde, Yılın En İyi Profesyonel Eğitim Kategorisi çerçevesinde altın, Yılın En İyi Eğitim Gelişim Stratejisi Kategorisi içerisinde gümüş ve Yılın En İyi İş Gücü Eğitim ve Gelişim Başarısı Kategorisinde de bronz ödül olarak başarıyla geri dönüş yaptı.

Eğitim programı  çerçevesinde 7 haftalık süreçte, 144 seansta düzenlediği sınıfta ve online ortamda gerçekleşen eğitimler çerçevesinde, Türkiye’de 5 bin 500 çalışanına kadar ulaştığı ifade edildi. Deneyimsel farklılıklar ile pek çok çalışana ulaştığı belirlenen Deniz akademi 3 farklı sektörde ödüle layık görüldü.

Denizbank’tan Açıklama Geldi

Denizbank İnsan Kaynakları ve Deniz akademi Grubu, Genel Müdür Yardımcısı Yavuz Elkin, konu hakkında açıklamalarda bulundu. Hayata geçirilen yenilikçi iş modeli çerçevesinde başarı elde edilmesi nedeniyle bazı noktalara vurgu yapıldı. Açıklamalarda ‘Denizbank olarak her alanda olduğu gibi bu alanda da öncü olmak istedik. İçerisinde bulunduğumuz rekabetçi iş ortamı içerisinde insan ve teknolojiye yatırım yapmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu iki unsur bir başarıya ulaştıracak. Bizde bu alanda projelerimizi hayata geçiriyoruz. Ödül alan projelerimizde olduğu gibi, pek çok çalışmamızı etkili ve kısa sürede tamamlamayı amaçlıyoruz. Ödül aldığımız çalışmalarda 7 haftalık bir süreç içerisinde, 81 ilimizde olmak üzere 5 bin çalışanımızla inovasyon çalışmalarına devam ettik. Eğitim programlarımız tamamlandı’ ifadelerini kullandı.

Kapalı