Denizbank Deniz’in İncileri Staj Programı Başladı!

Denizbank’ın üniversite öğrencilerine yönelik Deniz’in İncileri Staj Programı eğitimleri başladı.

Deniz’in İncileri Eğitimleri Deniz Akademi’de Başladı

Deniz Akademi’de başlayan Deniz’in İncileri Staj Programı üniversite son sınıf öğrencilerine verilen uzun dönem eğitimlerden oluşuyor. Denizbank tarafından yapılan bilgilendirmede Deniz’in İncileri Staj Programı’nın Deniz Akademi’de başladığı ve tüm katılımcılara başarılar dilendiği söylendi. Denizbank 2013 yılından bu yana bu programla toplam 1500 öğrenciyi mezun etti. Deniz’in İncileri adlı program kapsamında üniversite öğrencilerine sürprizlerle dolu bankacılık deneyimi yaşatılıyor. Denizbank bünyesinde Deniz Akademi’de verilen eğitimler 2019 dönemi için başladı. Başvurularını tamamlayan ve staj hakkı kazanan öğrenciler Deniz Akademi’de eğitim alıyorlar.

Denizbank’tan Zorunlu veya Gönüllü Staj İmkanı

Denizbank staj zorunluluğu bulunan ya da okulu sigorta prim ücretini karşılayan üniversite öğrencileri için tasarladığı eğitimlerde Banka’nın Genel Müdürlük departmanlarında, bölge müdürlüklerinde ve Türkiye’nin her şehrinde bulunan Denizbank şubelerinde çalışarak deneyim kazandırılmasını amaçlıyor. Deniz’in İncileri programına dahil olan öğrenciler online eğitimlere de katılıyorlar. Kariyer planı yapan ve iş hayatına atılacak olan üniversite öğrencilerine profesyonel deneyim kazanma şansı veren bu programda zorunlu veya gönüllü staj yapılabiliyor, Denizbank sayesinde bankacılık sektöründe uzman kişilerle çalışma fırsatı bulunuyor.

Deniz’in İncileri Programında Süreç Nasıl İşliyor?

Denizbank – Deniz’in İncileri staj başvurusu yapan ve buna hak kazanan üniversite öğrencileri, kendileri için geliştirilmiş olan bir simülasyon ile Denizbank’ı Keşfedelim – Temel Bankacılık Ürünleri – Genel Ekonomi – Müşteri İlişkileri Yönetimi ve İletişim – İş Yaşamında Profesyonellik – Dijital Kuşak Bankacılığı gibi pek çok derse online katılabiliyorlar. Adaylar ayrıca Denizbank bünyesinde staj yapıyorlar.