Denizbank – Enerjisa İşbirliği ile Elektrik Faturalarının Yüzde 10’u İade Ediliyor!

Denizbank ve Enerjisa arasında yapılan işbirliği kapsamında 10 liraya kadar olan telefon faturalarının yüzde 10’u iade edilecek.

Denizbank ve Enerjisa Büyük Bir İşbirliğine İmza Attı

Denizbank ve Enerjisa arasında 14 farklı ili içine alan bir kampanyanın hayata geçirilmesi amacıyla anlaşma imzalandı. Denizbank – Enerjisa işbirliği anlaşmasında imzalar atıldı. Anlaşmaya göre elektrik faturalarını fastPay uygulaması üzerinden ödeyen Denizbank müşterileri aylık 10 liraya kadar olan faturalarının yüzde 10’luk tutarını iade olarak alabilecekler. İnovasyoın ve teknoloji alanlarında sahip olduğu bilgi birikimini müşterilerinin yaşamını kolaylaştırmak için kullanan Denizbank 14 şehirde 9.2 milyon abonesi olan ve 20 milyondan çok kişiye elektrik tedarik eden Enerjisa Satış Şirketleri ile işbirliği yaptı. İşbirliğinde geçerli olan kampanya 2019 yılının sonuna kadar geçerli olacak. Denizbank müşterilerine tasarruf imkanı veren kampanyadan yararlanmak için elektrik faturası ödemelerinin fastPay uygulamasından yapılması ve fatura tutarının en çok 10 lira olması gerekiyor. Denzbank müşterilerine fatura bedellerinin yüzde 10’u iade ediliyor.

Denizbank Elektrik Faturası İndirim Kampanyası Hangi Şehirlerde Geçerli?

Denizbank ve Enerjisa tarafından uygulamaya alınan bu kampanyadan İstanbul Anadolu yakası – Ankara – Kırıkkale – Çankırı – Kastamonu – Bartın – Karabük – Adana – Zonguldak – Mersin – Hatay – Gaziantep – Kilis – Osmaniye şehirlerindeki Enerjisa aboneleri yararlanabiliyor. Bu kampanya hakkında konuşan Denizbank Dijital Dönüşüm, CRM, Değişim Yönetimi Grubu Genel Müdürü Yardımcısı Umut Özdoğan, fastPay uygulamasının 2 milyondan çok kullanıcısı olduğunu, Denizbank müşterisi olması fark etmeksizin pek çok kişinin hayatını kolaylaştırdığını, bankacılık ekosistemine büyük katkılar sağladığını ve Türkiye’deki finansal kapsayıcılık programına da liderlik ettiğini söyledi.