Denizbank MTV Ödemelerinde 3 Taksit Fırsatı Sunuyor!

Denizbank, Motorlu Taşıtlar Vergisi ve trafik cezası ödemelerinde 3 taksit fırsatı sunduğunu duyurdu.

Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemlerine 3 Taksit

Denizbank tarafından 31 Temmuz 2019 tarihine kadar MTV yani Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesini DenizBonus ya da Denizbank Bonus Business kredi kartları ile yapan müşterilerine ücretsiz ve faizsiz bir şekilde 3 taksit imkanı sunuluyor. MTV ödemeleri; Mobil Deniz uygulamaları ve DenizKartım uygulaması üzerinden, Denizbank internet bankacılığından, Denizbank ATM’leri ve şubelerinden ve Denizbank Telefon Bankacılığı hizmetinden yararlanılarak gerçekleştirilebiliyor.

Trafik Cezalarına da 3 Taksit İmkanı

Denizbank tarafından tasarlanan kampanya kapsamında 1 Temmuz – 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinin yanı sıra trafik cezaları da 3 taksit ile ödenebiliyor. Denizbank’ın ödeme kanallarından trafik cezası ödemesi yapmak isteyen müşteriler Denizbank bireysel kredi kartı ve Denizbank Business kartları ile ödemelerini 3 taksitte, ücretsiz ve faizsiz olarak gerçekleştirebiliyorlar.

Denizbank Müşterilerinin Yaşamını Kolaylaştırıyor

Denizbank Ödeme Sistemleri ve Şube Dışı Kanallar Grubu Genel Müdür Yardımcısı Ayşenur Hıçkıran düzenlenen kampanya ile ilgili bilgilendirmede bulundu. Ayşenur Hıçkıran, uygulamaya aldıkları MTV ve trafik cezası ödemelerinde 3 taksit imkanı sunan bu kampanya le müşterilerinin yaşamını yaz döneminde de kolaylaştırarak değer katmayı amaçladıklarını söyledi.

Denizbank Avantajları Devam Ediyor

Ayşenur Hıçkıran, Denizbank’ın gerçek ihtiyaçlara yönelik ve tüm ödeme kanallarında geçerli olan hizmet modelleri sunduğunu, bu kapsamda Denizbank müşterilerinin 31 Temmuz 2019’a kadar tüm ödeme kanalarından bireysel ve business kredi kartları ile yapılacak olan Motorlu Taşıtlar Vergisi ve trafik cezası ödemelerine 3 taksit uygulanacağını, müşteri memnuniyetinin artırılması yönündeki çalışmalarına devam edeceklerini, avantajlı kampanyalarının süreceğini de ifade etti.

 

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı