a

Denizbank'tan Kadınlara Büyük Destek

Denizbank'tan Kadınlara Büyük Destek
0

BEĞENDİM

Yenilikçi hizmetleri ile Türkiye ekonomisinin can damarı KOBİ’lere her türlü desteği vermeyi öncelikleri arasında gören DenizBank, kadın girişimciler için de önemli avantajlar sunuyor.

“İşlerini Kuran ve Büyüten Kadın Girişimcilerin Yanındayız”

DenizBank’ın kadın girişimcilere özel sunduğu ürün ve hizmetlere ilişkin değerlendirmelerde bulunan DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Murat Kulaksız; “Kadın girişimcilerin işlerini kurma ve büyütme aşamalarında ihtiyaç duydukları finansal desteği sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Özel faiz oranları ile kredi ihtiyaçlarına hızlı ve kolay çözümler sunuyoruz. 80.000TL’ye kadar krediden faydalanmak için “GIRISIMCI” boşluk “TCKN” yazıp 3280’e SMS göndererek hızlıca başvuruda bulunabilirler. Kredi başvurusunun sistemimize ulaşmasının ardından en geç 5 dakika içerisinde başvuru sonucu SMS ile bildiriliyor” şeklinde konuştu.

Kadın girişimcilerin bankacılık işlemlerinden tasarruf etmeleri için en çok ihtiyaç duydukları işlemlerinden oluşan ‘Kadın Girişimci Tarifesi’ni sunduklarını belirten Kulaksız, sözlerine şöyle devam etti: “Tarifemiz tüm DenizBank şubeleri, 444 0 804 KOBİ İletişim Merkezi ya da İnternet Bankacılığı’nda yer alan ‘Başvurular – Avantaj Paketleri’ sekmesinden satın alınabilir. Kadın girişimcilerin birikimlerinin TL, USD, EURO ve altın fark etmeksizin çoğalması için mevduatlarına özel faiz oranları sunuyoruz. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve fırsatlardan yararlanmak için tüm kadın girişimcilerimizi DenizBank şubelerimize bekliyoruz”.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.