denizbank-ureticilere-iftar-yemegi-verdi

Denizbank Üreticilere İftar Yemeği Verdi!

Denizbank her yıl düzenlediği iftar yemeği organizasyonlarında üreticilerle bir araya geliyor.

Denizbank Çaycuma’da İftar Yemeği Organize Etti

Denizbank ve üreticiler Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde düzenlenen iftar yemeğinde buluştu. Denizbank tarafından her yıl Ramazan ayında düzenlenen iftar yemeği organizasyonları bu yıl da başladı. Çaycuma’daki iftar etkinliğinde bölgede tarım faaliyetleri gösteren üreticiler bir araya geldi. Denizbank Çaycuma Şubesi Müdürü Sercan Erbinel’in ev sahipliği yaptığı iftar yemeğine Çaycuma Ziraat Odası Başkanı Rıza Çapkın, Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Mehmet Gedikli, Devrek Ziraat Odsı Başkanı Satılmış Ayvacı, Köy Kooperatifi Başkanı Bayram Cura ve Muhtarlar Derneği Başkanı Ekrem Çelen katıldı. Ayrıca çok sayıda çiftçi de Denizbank’ın iftar yemeğinde hazır bulundu.

Tarımı Milli Konu Olarak Görüyoruz

Denizbank Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde geleneksel hale gelen iftar yemeklerinden birini düzenledi. İftar yemeğine tarım alanında üretim faaliyetine bulunan çiftçiler davet edildi. Organizasyona Denizbank Çaycuma Şube Müdürü Sercan Erbinel ev sahipliği yaptı. Erbinel iftar yemeğinde bir de konuşma yaptı. Erbinel, Denizbank olarak tarım faaliyetlerini milli bir konu olarak gördüklerinden, çiftçilere yakın olarak ihtiyaç ve beklentilerini doğru okuma misyonlarına devam ettiklerinden, her zaman çiftçilerin yanında olduklarından, bundan sonraki dönemlerde de buna devam edeceklerinden bahsetti.

Üreticilerin Yanında Olmaya Devam Edeceğiz

Denizbank Çaycuma Şubesi Müdürü Sercan Erbinel, Denizbank iftar yemeklerinin artık geleneksel hale geldiğini, Ramazan ayının bereketini çiftçiler ve üreticilerle beraber yaşamaktan memnuniyet duyduklarını, öncelikli hedeflerinin çiftçilerin geleceğe umutla bakmasını sağlamak olduğunu, Denizbank’ın tüm üreticilere en iyi hizmeti vermek için faaliyetlerine devam edeceğini de belirtti.