DenizBank Yeni Yılda Kredi Avantajı Sunuyor

Denizbank yeni yıla özel olarak ihtiyaç kredisi kampanyası düzenliyor. Kampanyanın detaylarına inildiği zaman faiz oranlarının yüzde 0.99 seviyelerine kadar çekildiği açıklandı. 48 ay ödeme imkanı sunuyor.

DenizBank Yeni Yılda Kredi Avantajı Sunuyor

DenizBank; 2018 yılına özel ihtiyaç kredisi kampanyasını uygulamaya aldı. Yeni yıl için hazırlanan kampanya kapsamında aylık %0,99’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi imkanı sağlanıyor. Müşteriler, kampanya kapsamında kullanacakları kredilerle yeni yıla girerken ihtiyaç duydukları giyim, seyahat, hediye harcamalarını 48 aya varan vadelerle rahatça ödeyebilecekler.

Kolay ve Hızlı Başvuru

Tüketiciler, “2018 yılına özel ihtiyaç kredisi” kampanyasına cep telefonlarından “YENIYIL” yazıp bir boşluk bırakıp TC Kimlik numaralarını 3280’e SMS atarak veya www.denizbank.com üzerinden kolayca başvuru yapabilecekler. Kredi başvurularının sonuçları 5 dakika içinde cep telefonuna gelecek SMS ile öğrenilecek. DenizBank’ta mevcut bir hesabı bulunan müşteriler internet bankacılığı ve mobil bankacılık aracılığıyla kredisini hemen hesabına geçirebilecek.

Halihazırda DenizBank’ta hesabı bulunmayan müşteriler de aynı gün içinde kolaylıkla DenizBank şubelerinden kredilerini kullanabilecekler. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye 444 0 800 ve www.denizbank.com adresinden ulaşılabiliyor.