Denizbank’tan Enflasyona Endeksli Konut Kredisi!

Denizbank tarafından hizmete sunulan yeni ürün Enflasyona Endeksli Konut Kredisi oldu.

Denizbank Yeni Konut Kredisi Ürününü Hizmete Sundu

Denizbank yeni tasarladığı Enflasyona Endeksli Konut Kredisi adlı ürünle ev sahibi olmak isteyen tüketicilere destek vererek enflasyon oranlarındaki olumlu değişikliklerden yararlanmalarını sağlıyor. Denizbank, müşterilerinin yaşamını daha kolay hale getirmek için inovatif finansal çözümler sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda ev satın almak ve konut kredisi faiz oranlarına enflasyonun olumlu gelişmelerinin yansımasını isteyenler Denizbank Enflasyona Endeksli Konut Kredisi ile hayallerini gerçekleştirebiliyorlar.

Denizbank Enflasyona Endeksli Konut Kredisi Başvuruları Başladı

Denizbank’ın yeni konut kredisi başvuruları 25 Haziran 2019 tarihi itibariyle alınmaya başladı. Bu üründe faizlerdeki değişim sıklığı kredi kullanımında 6 ay veya 12 aylık dönemlerde kredi sahibi tarafından seçilebiliyor. Ayrıca Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından açıklanan TÜFE yani enflasyon referans oranı ile aylık yüzde 0.5’e endekslenmiş olan faiz oranı üzerinden kredi kullanılıyor. Denizbank konut kredisi başvurusu yapan kişiler kredi geri ödemelerini 120 aya varan vadelerde yapabiliyorlar. Böylece 6 – 12 aylık periyotlarda faiz güncellemesi alan Denizbank müşterileri enflasyon oranlarına yansıyan olumlu gelişmelerden yararlanmış oluyorlar.

Denizbank Müşterilerinin Çıkarlarını Düşünmeye Devam Ediyor

Denizbank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Oğuzhan Özark yeni ürüne dair yaptığı açıklamada Banka olarak odak noktalarının değişen piyasa koşullarında müşterilerinin çıkarlarını gözetmek olduğunu söyledi. Oğuzhan Özark, bu kapsamda konut satın almayı düşünen, fakat enflasyon oranlarının düşmesini bekleyen müşterileri için Enflasyona Endeksli Konut Kredisi ürününü tasarladıklarını, yeni konut kredisi ürünü başvurularının 25 Haziran 2019’da başladığını da sözlerine ilave etti.

Kapalı