Denizbank’tan Galatasaray – Başakşehir Maçına Çift Kişilik VIP Bilet!

Denizbank FastPay uygulamasını indirenler Galatasaray – Başakşehir maçına 2 kişilik VP maç bileti kazanma şansı elde ediyorlar.

Denizbank FastPay Kampanyası Maç Bileti Kazandırıyor

Denizbank tarafından sosyal medya hesaplarından yapılan duyuruda FastPay uygulamasını indiren müşterilerin 19 Mayıs 2019 tarihinde oynanacak olan Galatasaray – Başakşehir futbol karşılaşmasına 2 kişilik VIP maç bileti kazanacakları haber verildi. Denizbank FastPay uygulaması müşterilerin ödeme işlemlerinde sağladığı zaman tasarrufu ve kolaylıklarla biliniyor. Denizbank müşterilerinin yükleme ve ödeme gibi işlemlerinde pek çok avantaj sağlayan FastPay uygulaması ile nakit kullanılmadan pek çok işlem gerçekleştiriliyor. Denizbank’ın FastPay kampanyasında uygulamayı akıllı cihazlarına indiren kişilere yenilikçi teknolojiler sunuluyor. FastPay kullanıcıları Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nde cüzdanlarına ihtiyaçları olmadan ödeme yapabiliyorlar.

Kampanyadan Nasıl Yararlanılır?

Ayrıca Denizbank FastPay kampanyasında uygulamayı indirerek Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nde kullanacak olan Denizbank müşterileri yapacakları harcamalarda 100 liraya kadar iade alabiliyorlar. FastPay kullanıcılarına 19 Mayıs tarihinde bu stadyumda oynanacak Galatasaray – Başakşehir maçına çift kişilik VIP maç bileti hediye ediliyor. Kullanıcıların kampanyadan yapmaları yararlanmak için yapmaları gereken FastPay’in Instagram hesabını takip etmek, bu kampanyayla ilgili paylaşımın altına yorum kısmına bir arkadaşını #fastPayleolur hashtagi ile etiketlemek…

Denizbank’tan 3 Kişiye 6 Adet VIP Maç Bileti

Denizbank belirtilen katılım şartlarını yerine getiren sosyal medya kullanıcıları arasında yapacağı çekilişle 3 kişiye çift kişilik maç bileti hediye edecek. Çekiliş sonucunda belirlenecek 3 talihli 19 Mayıs 2019 Pazar günkü Galatasaray – Başakşehir maçına 2’şer adet 900 lira değeri olan VIP maç bileti kazanacaklar. Kazananların kimler olduğu aynı sosyal medya adresinden 17 Mayıs 2019 tarihinde saat 15.00’da aynı paylaşımın altında açıklanacak.

Kapalı