En İyi Özel Bankacılık Ödülü TEB’in!

Geçtiğimiz sene uluslararası finans alanında farklı organizasyonlar tarafından vermiş olduğu hizmetler sebebiyle birçok ödül alan TEB Özel Bankacılık, bu seneyede ödül alarak giriş yaptı. Toplam 188 ülke genelinde okuyucusu olan ve finans dünyası tarafından yakından takip edilen Global Finance Dergisi, Global Finance Özel Bankacılık Ödülleri çerçevesinde TEB Özel Bankacılık’ı Türkiye’deki En İyi Özel Bankacılık Ödülü’ne layık gördü.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Gökhan Mendi, uluslararası alanda yakından takip edilen saygın bir yayından ödül almaktan mutluluk duyduklarını söyledi. TEB Özel Bankacılık olarak sundukları ürünler ve hizmetler ile gerçekleştirilen çalışmalardan ödül almaktan, Türkiye’yi uluslararası alanda temsil etmekten gurur duyduklarının altını çizen Mendi, yeni yıla ödül ile giriş yapmanın kendilerine motivasyon kaynağı olduğunu bildirdi.

Özel Bankacılık Hizmetinin İlk Uygulayıcısı

TEB Özel Bankacılık olarak Türkiye genelinde müşterilerin gereksinimleri ve beklentileri çerçevesinde, varlıklarına değer katacak çözümler geliştirdiklerine değinen Mendi, ülke genelinde özel bankacılığın kurucusu ve ilk uygulayıcısı olduklarına dikkat çekti. Söz konusu segmentteki uzmanlıklarıyla, bankacılık ve finansman işlemlerinde müşterilere uzun vadeli ve varlığa değer katan çözümler sunduklarını söyleyen Mendi, stratejik ortakları BNP Paribas’ın global tecrübesinden faydalandıklarını da aktardı. Mendi, TEB Özel Bankacılık olarak en fazla tercih sebebi olan, özel bankacılık ve varlık yönetimi konusunda akıllara gelen ilk referans noktası olmayı amaç edindiklerini de sözlerine ekledi.

Öte yandan ABD’de gerçekleştirilen Global Finance Özel Bankacılık Ödülleri kapsamında Dünyadaki En İyi Özel Bankacılık Ödülü’nün sahibi ise TEB’in stratejik ortağı konumunda yer alan BNP Paribas oldu.