a

ePera'nın Filipinler'de Faaliyete Alınması İçin Çalışmalar Başladı

ePera'nın Filipinler'de Faaliyete Alınması İçin Çalışmalar Başladı
0

BEĞENDİM

Merkezi Avustralya’da bulunan FinTech şirketi Geniusto International tarafından, ePera adı ile geliştirilen sosyal bankacılık servisi Filipinler’de faaliyete alınmaya hazırlanıyor. 

Alınan bilgiler doğrultusunda Geniusto International’ın kurucusu ve CEO’su Shane Hermans açıklamalarda bulunarak, ePera Sosyal Bankacılık Platformu’nun çok sayıda özelliği bulunduğunu dile getirdi. Hermans, ePera’nın token bazlı sadakat programları, kara para aklama ile mücadele teknikleri ve kişilerin haricinde gruplara dair bankacılık gibi hizmetler konusunda Blockchain teknolojisinden yararlandığını bildirdi. 

Hermans, ePera’yı farklı bir hale getiren unsurlar arasında kullanıcılara para transferi fırsatı vermesinin haricinde grup ödemeleri oluşturmaya olanak tanıması olduğunu ifade ederken, bu durumun belirli grupların çevrimiçi hesaplarını kullanarak mal veya hizmet satın alabilmek adına para toplayabileceği bir ortam anlamını taşıdığı dile getiriliyor. 

Arayüz ePera’yı Geleneksel Bankacılık Sisteminden Ayırıyor

ePera’nın geleneksel bankacılık hizmetlerinden çok bir farkı bulunmadığı aktarılırken, isteyen kullanıcıların Visa ve Mastercard logosu bulunan kart alabildikleri ve diğer bankalarda olduğu gibi çeşitli kampanyalar ve puan toplama gibi olanaklardan faydalanabilecekleri ifade ediliyor. Sunumu yapılan platform dijital bankacılık ekonosistemini tamamlayan bir ortam olarak tanımlanırken, Hermans, ePera’nın sunmuş olduğu arayüzün onu geleneksel bankacılık sisteminden ayırdığını dile getiriyor. 

İlk aşama olarak Ağustos ayı içerisinde tanıtımı gerçekleştirilen sosyal bankacılık platformunun, sonraki aşamada Geniusto tarafından Asya Pasifik bölgesinde bulunan diğer ülkelerde genişletilmesi planlanıyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.