→ ING Bank 0.79'dan başlayan oranlara ihtiyaç kredisi başvurusu  

→ ING Bank 0.79'dan başlayan oranlara ihtiyaç kredisi başvurusu  

Eximbank’a Yeni Genel Müdür Ataması Yapıldı

Türkiye İhracat Kredisi Bankası tarafından gerçekleştirilen yeni bir çalışmanın ardından, yeni genel müdür atamasının gerçekleştirildiği öğrenildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından atılan bir imza sonrasında yeni atama kararı açıklanmış oldu. Yeni atama kararına göre Türk Eximbank Genel Müdürü olarak Ali Güney belirlendi.

Ali Güney Kimdir?

Ali Güney 1964 yılında Rize’de doğmuştur. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olan Ali Güney 1990 ile 1993 yılları arasında Faisal Finans Kurumu Fon Yönetimi Müdürlüğünde uzun yıllar görev aldığı belirlendi.

Ardından 1995 ile 1999 yılları arasında İhlas Finans Kurumu Fon Yönetimi ve Hazine Müdürlüğünde de müdür yardımcılığı görevini üstlendiği belirlendi. Ali Güney 2006 ile 2009 yılları arasında Türkiye Finans Katılım Bankası’nda Hazine Müdürlüğünde görev alırken 2009 ile 2015 yılları arasında Hazine ve Finansal Kurumlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine yükseldiği belirlendi. Son olarak 1 Kasım 2015 tarihinden itibaren Vakıf Katılım Bankası AŞ’de Hazine ve Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini gerçekleştirdiği biliniyordu. Yapılan yeni atamanın bankada dengeleri değiştirmesi bekleniyor.


→ ING Bank 0.79'dan başlayan oranlara ihtiyaç kredisi başvurusu  
Kapalı