Fibabanka 100 Kişiye 100 Liralık Hediye Çeki Veriyor!

Fibabanka tarafından sosyal medyada düzenlenen yarışma ile 100 kişiye 100 liralık hediye çeki kazanma şansı veriliyor.

Fibabanka – Vatan Bilgisayar İşbirliği

Fibabanka ve Vatan Bilgisayar işbirliğiyle hayata geçirilen yarışma sosyal medya üzerinden düzenleniyor. Fibabanka Instagram hesabını takip eden ve hesapta sorulan soruyu doğru cevaplayan kişiler arasında düzenlenecek olan çekilişte 100 lira değerinde hediye çeki kazanma şansı elde edecekler. Bu hediye çekleri Vatan Bilgisayar mağazalarından yapılacak alışverişlerde geçerli olacak. Fibabanka Instagram hesabından yarışma sorusu olarak gece gündüz demeden, hafta içi ve hafta sonu günlerde 7/24 bankalar arasında transfer imkanı sağlayan Fibabanka ürününün ne olduğunu soruyor.

Fibabanka Sosyal Medya Hesaplarını Takip Edenler Kazanıyor

Fibabanka sosyal medya hesaplarından yarışma ile ilgili detaylı bilgilendirme de yapıldı. Bu yarışmanın Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün ilgili yönetmeliği kapsamında düzenlendiği, yarılmaya katılımın ücretsiz olduğu belirtildi. 24 Nisan 2019 tarihinde başlayan yarışma 1 Mayıs 2019 tarihinde saat 23:59’da sona erecek.

Yarışmaya Katılım Şartları Nelerdir?

Fibabanka’nın Instagram hesabındaki ilgili paylaşımın altına arkadaşlarını etiketleyen kişiler katılabilecek. Yarışmaya katılabilmek için mutlaka Instagram hesabını takip etmek gerekiyor. Yarışmaya katılanlar sınırsız sayıda etiketleme yapabiliyorlar. Yarışmadan sonra hediye çeki kazanan 100 kişi bu çekleri Vatan Bilgisayar’dan yapacakları alışverişlerde kullanabiliyorlar. Hediye çeklerinin 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli olduğu da Fibabanka tarafından bildirilenler arasında yer alıyor. Yarışmanın kazananları 7 Mayıs 2019 tarihinde sosyal medya üzerinden ilan edilecek. Fibabanka yarışmasına 18 yaşından küçükler katılamıyor.