Fibabanka 60.000 TL Krediyi 7 Farklı Üründe Kullandırıyor!

Fibabanka tarafından tasarlanan FibaPratik ile esnafa pek çok avantaj sağlanıyor.

Fibabanka – FibaPratik ile Esnafın Yanında Oluyor

Fibabanka tarafından tasarlanan FibaPratik adlı ürünle esnafın nakit ihtiyacına kolay ve hızlı bir şekilde çözüm üretiliyor. Fibabanka kredi başvurusu yapan esnafa 60 bin liraya kadar kredi limiti açılıyor. Esnaflara bu limiti 7 farklı üründe kullanma imkanı veriliyor. FibaPratik başvuruları Banka’nın internet sitesinden veya cep şubesinden gerçekleştirilebiliyor. Fibabanka müşterisi esnafa FibaPratik ile 60 bin lira üst limite kadar kredi sağlanabiliyor. Esnaflar bu limiti taksitli Fibabanka Ticari Kredi, Bonus Business Kredi Kartı, KTMH yani Kredili Ticari Mevduat Hesabı, Rotatif Kredi, çek teminatlı İştirak – İskonto Kredisi, DBS ve çek karnesi ürünlerinde limit olarak kullanabiliyorlar.

FibaPratik’ten Kimler Yararlanabilir?

Fibabanka tarafından esnafa sağlanan FibaPratik adlı ürün yıllık cirosu 5 milyon liranın altında olan şahıs şirketlerine ya da gerçek kişilere kullandırılıyor. Bütün finans ihtiyaçlarında kullanılmak üzere Fibabanka kredileri arasında sağlanan FibaPratik 60.000 liraya kadar limit ve 36 aya varan vadelerde tasarlandı.

FibaPratik Başvurusu Nasıl Yapılır?

FibaPratik adlı ürün için en yakın Fibabanka şubesine giderek başvuru yapılabildiği gibi SMS ile kredi başvurusu da yapılabiliyor. ESNAF yazarak bir boşluk bırakan, TCKN yazan ve 3422 numarasına kısa mesaj yollayan kişiler FibaPratik başvurusunu gerçekleştirmiş oluyorlar. Ayrıca Fibabanka internet sitesinden de başvuru yapılabiliyor. Başvurusu olumlu değerlendirilen esnaflar gerekli evraklarla birlikte en yakın Fibabanka şubelerine giderek kredilerini anında kullanıyorlar.

Etiketler
Başa dön tuşu