Fibabanka Bayram Bonusu Kampanyası Devam Ediyor!

Fibabanka tarafından tasarlanan Bayram Bonusu kampanyasında avantajlar devam ediyor.

Fibabanka Bayramda Hediye Bonus Kazandırıyor

Fibabanka Bayram Bonusu adlı kampanyası ile Fibabanka Bonus Kart ile bonus üyesi iş yerlerinden yapılan alışverişlerde hediye bonus kazanılıyor. Fibabanka sosyal medya hesapları ve internet sitesinde yer alan kampanya detaylarına göre kampanya 23 Mayıs – 9 Haziran 2019 tarihleri arasında devam ediyor. Fibabanka Bonus Kredi Kartı sahipleri, bonus anlaşmalı iş yerlerinde tek seferde yapacakları 125 lira ve üzerindeki kozmetik ve giyim alışverişlerinde 20 lira değerinde bonus kazanıyorlar. Kampanyaya Fibabanka Bonus Klasik, Platinum, Gold ve Business kredi kartlarının dahil olduğu bildiriliyor. Aynı gün içinde gerçekleştirilecek olan 125 lira ve daha fazla tutardaki harcamaların sadece ilki kampanya dahiline alınıyor.

Fibabanka Bonus Sahiplerine 20 Lira Bonus Hediye

Fibabanka’nın müşterilerine Ramazan Bayramı fırsatı olarak sunduğu Bayram Bonusu kampanyasından kazanılan hediye bonuslar 12 Haziran – 20 Haziran 2019 tarihleri arasında kullanılabiliyor. Fibabanka 21 Haziran 2019’a kadar kullanılmayan bonusların hesaplardan silineceğini de belirtiyor. Her Fibabanka Bonus Kredi Kartı sahibi kampanyadan bir defa faydalanabiliyor. Kampanya süresince en fazla 20 lira değerinde hediye bonus kazanılabiliyor.

Kampanya Hangi İşlemlerde Geçerli Oluyor?

Fibabanka tarafından yapılan bilgilendirmede Bayram Bonusu kampanyasının sadece yurtiçindeki bonus anlaşmalı iş yerlerini kapsadığı bildiriliyor. Vadeli taksitler, taksitli işlemler, sanal kart ve sanal POS işlemleri, mail order ile yapılan ödemeler kampanya dışında tutuluyor. Fibabanka Bayram Bonusu sadece kredi kartından yapılacak tek seferlik işlemler için tasarlanmış. 23 Mayıs 2019 tarihinde başlayan kampanya 9 Haziran 2019 tarihine kadar devam ediyor.