a

Fibabanka Çiftçiye Destek Olmaya Devam Ediyor

Fibabanka Çiftçiye Destek Olmaya Devam Ediyor
0

BEĞENDİM

Fibabanka, çiftçilerin tarımsal üretimde kullandığı gübrelerin maliyetlerini düşüren “Tarfin” ile iş birliği yaparak çiftçilere kredi desteği sunuyor.

Tarım sektörünün gelişimini destekleyen, sunduğu ürün ve hizmetlerle çiftçilerin yanında olan Fibabanka, teknolojik altyapısını kullanarak çiftçilere uygun fiyatlı gübre satışı yapan Tarfin’le gerçekleştirdiği iş birliği ile çiftçilere yönelik sunduğu imkanları zenginleştiriyor.

Fibabanka bu işbirliği ile; çiftçilerin gübrelerini, Tarfin’in 50’yi aşkın satış noktasında, bankanın uygun koşullu tarım kredileri ile bugün alıp, hasatta ödemelerine imkan sağlıyor. Başvuru yapan çiftçilerin Çiftçi Kayıt Sistemine kayıtlı olmaları ve 3422’ye TARFIN boşluk T.C. kimlik numaralarını yazarak göndermeleri yeterli oluyor.

Tarfin ile iş birliğinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Fibabanka Genel Müdürü Ömer Mert şunları söyledi; “Tarım sektörü ve çiftçilerimiz ülke ekonomimizin en önemli yapı taşlarından birini oluşturuyor. Biz de Fibabanka olarak tarım bankacılığı alanında gerçekleştirdiğimiz hizmet ve uygulamalarımızla her zaman çiftçilerimizin yanında olmayı, ihtiyaçlarına çözüm üretebilmeyi çok önemsiyoruz. Bu doğrultuda, Tarfin ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğiyle tüm çiftçilerimizin hayatlarını kolaylaştırmayı ve onlara her zaman destek olmayı hedefliyoruz.”

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.