Fibabanka Sponsorluğundaki Sokak Festivali Küçükçiftlik Park’ta!

Fibabanka 27 Nisan – 28 Nisan tarihlerinde Küçükçiftlik Park’ta düzenlenecek olan Sokak Festivali’ne sponsor oldu.

Küçükçiftlik Park’ta Hafta Sonu Sokak Festivali

Fibabanka tarafından sosyal medya aracılığıyla yapılan paylaşımda Sokak Festivali ile ilgili bilgi verildi. Paylaşımda 27 Nisan 2019 – 28 Nisan 2019 tarihlerinde İstanbul’daki Küçükçiftlik Park’ta Sokak Festivali adlı etkinliğin düzenleneceği, bu etkinliğe Fibabanka olarak sponsor olmaktan mutluluk duydukları belirtildi. Sokak Festivali’ne usta sanatçıların katılacağı da bildirildi. Küçükçiftlik Park’taki Sokak Festivali hakkında yapılan tanıtımda etkinliğin Türkiye’nin en eğlenceli ve en renkli festivali olduğuna dikkat çekiliyor.

Fibabanka’nın Sponsor Olduğu Festivale Kimler Katılıyor?

Fibabanka’nın sponsorluğunu üstlendiği Sokak Festvali’ne Selda Bağcan, Göksel, Yasemin Mori, Cem Yıldız, Ekin Beril, Monality, Selin Sümbültepe ve Uninvited Jazz Band adlı grup gibi pek çok ünü sanatçı katılıyor. 2018 yılında ilki düzenlenen Sokak Festivali 2019 yılında bir yandan özel sahne şovları ile dikkat çekerken Türkiye’de bir ilki de gerçekleştiriyor. Selda Bağcan bu yılki Sokak Festivali’nde bir konser verecek ve bir ilk yaşanacak. Canlı performans sergileyecek olan Selda Bağcan’a dünyada tanınan DJ’ler Acid Pauli, İpek İpekçioğlu ve Cafi eşlik edecekler.

Göksel Şarkılarıyla Renk Katacak

Küçükçiftlik Park’ta düzenlenecek olan Sokak Festivali’ne Göksel de nostaljik şarkıları ve görsel şovlarıyla renk katacak. Fibabanka sponsorluğundaki Sokak Festivali’nde ayrıca tasarım ürünleri sergilenecek, deneyim alanları oluşturulacak, ücretsiz atölyeler ziyaretçileri ağırlayacak. Gün boyu sürecek olan canlı performanslarla etkinlik eğlenceli bir hale getirilecek. Geçmişle geleceği buluşturacak olan Sokak Festivali’nde bu yıl Fibabanka sponsor olarak yer alıyor.