Fibabanka’da Üst Düzey Görev Değişikliği!

Fibabanka yönetiminde üst düzey görev değişikliği gerçekleştiği duyuruldu.

Orhan Hatipoğlu Bilgi Teknolojileri GMY Oldu

Fibabanka üst düzey yönetiminde bir değişiklik yapıldığı bildirildi. Fibabanka’nın yeni Bilgi Teknolojileri, Bankacılık Operasyonları ve Destek Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı’nın Orhan Hatipoğlu olduğu haber verildi. Bu görevi Adem Aykın yürütüyordu. Adem Aykın’ın Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcılığı görevinden ayrıldığı, yerine Orhan Hatipoğlu’nun getirildiği Fibabanka tarafından yapılan bir açıklamayla duyuruldu. Hatipoğlu yeni görevine 1 Ağustos 2019 (bugün) tarihinden itibaren başlayacak.

Adem Aykın Görevden Ayrıldı

Fibabanka yönetiminde gerçekleşen değişiklik bir açıklamayla kamuoyu ile paylaşıldı. Fibabanka tarafından yapılan açıklamada Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Adem Aykın’ın görevden ayrıldığı, Aykın’dan boşalan koltukta bundan böyle Orhan Hatipoğlu’nun oturacağı bildirildi. Orhan Hatipoğlu bu göreve getirilmeden önce Fibabanka Bankacılık Operasyonları ve Destek Hizmetler Genel Müdür Yardımcılığı görevinde bulunuyordu. Hatipoğlu bu görevinin yanı sıra bugünden itibaren geçerli olacak şekilde Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı olarak da görev yapacak. Üst düzey yönetimindeki bu görev değişikliği ile ilgili açıklama Fibabanka tarafından KAP yani Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapıldı.

Fibabanka KAP’a Açıklama Yaptı

Fibabanka’nın KAP’a yaptığı açıklamada Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcılığı görevinde bulunan Adem Aykın’ın görevinden 31 Temmuz 2019 tarihi itibariyle ayrıldığı bildirildi. Boşalan koltuğun yeni sahibinin Fibabanka’da Bankacılık Operasyonları ve Destek Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmakta olan Orhan Hatipoğlu olduğu belirtildi. Hatipoğlu’nun böylece Fibabanka’daki yeni unvanı “Bilgi Teknolojileri, Bankacılık Operasyonları ve Destek Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı” olacak.