Garanti Bankası Anneler Günü’ne Özel Bonus Fırsatı!

Garanti Bankası tarafından Anneler Günü’ne özel hediye bonus ve mil kampanyası düzenlendi.

Garanti Bankası Anneler Günü Kampanyası

Garanti Bankası’nın Anneler Günü’ne özel olarak tasarladığı kampanyasıyla ekstra bonus ve uçuş mili kazanma fırsatı veriyor. Garanti Ödeme Sistemleri tarafından tasarlanan kampanyaya göre Garanti Bankası kredi kartları ile yapılan Anneler Günü alışverişlerinde bu yıl da pek çok avantaj sağlanıyor. Anneler günü alışverişlerinin Garanti kredi kartları ile yapılması halinde ekstra hediye bonus ve ekstra uçuş mili kazanılıyor.

Garanti Bankası’ndan 15 Lira Bonus Hediye

Garanti Bankası Anneler Günü kampanyası 10 Mayıs – 11 Mayıs – 12 Mayıs 2019 tarihlerine Bonus özellikli Garanti kredi kartlarından yapılacak alışverişlerde geçerli olduğu duyuruldu. Bu kartlardan yapılacak olan kozmetik, giyim, çiçek, restoran harcamalarında toplamda 200 lira ve üzerindeki tutarlarda 15 lira değerinde bonus hediye ediliyor. Bonus kart sahiplerinin kampanyadan yararlanmak için Garanti Bankası BonusFlaş uygulaması üzerinden Hemen Katıl butonuna tıklaması yeterli oluyor.

Garanti Bankası 5.000 Uçuş Mili Hediye Ediyor

10 – 11 – 12 Mayıs 2019 tarihleri arasında Miles& Smiles American Express kart sahipleri yapacakları kuyum, sağlık, bakım, çiçek harcamalarında 200 lira ve daha fazla tutarlar için 300 uçuş mili kazanma şansını yakalıyorlar. Garanti Bankası Anneler Günü kampanyası kapsamında ayrıca Shop&Fly kart ile gerçekleştirilecek çiçek, sağlık merkezi ve kuyum harcamalarında 5.000 uçuş mili hediye ediliyor.

30.000 MR Puan Kazanma Şansı

American Express Card sahipleri ise 1 Mayıs – 12 Mayıs tarihlerini kapsayan dönemde toplamda yapacakları 1000 lira ve üzerindeki elektronik, giyim, kozmetik, kuyum, çiçek ve aksesuar alışverişlerinde 30.00 MR puan kazanıyorlar. Kampanyaya katılım için PUAN yazmak ve Türkiye’den 3340’a, yurtdışından +905327523340’a kısa mesaj yollanması veya BonusFlaş uygulamasından katılım sağlanması gerekiyor.