Garanti Bankası Bayram Kredisi Kampanyası Başladı!

Garanti Bankası Bayram Kredisi kampanyası ile müşterilerinin Ramazan Bayramı’ndan önceki ihtiyaçlarının karşılanması amaçlanıyor.

Garanti Bankası’ndan 60 Ay Vadeli Bayram Kredisi

Garanti Bankası tarafından düzenlenen Bayram Kredisi kampanyası ile müşterilerinin artan ihtiyaçlarına çözüm üretiliyor. Garanti Bankası yeni kredi kampanyası ile ilgili açıklama yaptı. Banka tarafından yapılan açıklamada Ramazan Bayramı’na özel olarak tasarlanan bireysel kredi kampanyası ile 60 aya varan vadeler sunulduğu, Garanti Bankası kredi kampanyasının 31 Mayıs 2019 tarihine kadar devam edileceği bildirildi. Uygun faizli bireysel ihtiyaç kredisi kampanyasında Garanti Bankası müşterilerine cazip faiz oranları ve uzun geri ödeme seçenekleri ile çeşitli avantajlar sağlanıyor.

Garanti Bankası Bayram Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası’nın bayram kredisi ile ilgili yaptığı açıklamada bireysel kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler bilgilendirildi. Bayram kredisi başvuruları Garanti Cep Şube, Garanti Bankası İnternet Şubesi, tüm Garanti Bankası şubeleri ve 444 0 355 numaralı Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri aranmak suretiyle yapılabiliyor. Garanti Bankası bayram kredisi kampanyasından yararlanan kişiler 60 aya kadar varan vadelerde kredi geri ödemelerini yapabiliyorlar. Kredi için belirlenen faiz oranları da müşteriler için cazip hale getirilmiş.

Yeni Kredi Kampanyası ile Nakit İhtiyaçlara Çözüm

Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Akten yaptığı açıklamada müşterilerinin Ramazan Bayramı’ndan önce nakit ihtiyaçlarının arttığını, artan bu ihtiyaçlara çözüm olmak amacıyla Garanti Bankası olarak yeni bir kredi kampanyası tasarladıklarını, çalışanlar, esnaf ve emekli vatandaşlar da dahil olmak üzere herkesin bu krediden yararlanabileceğini, 60 ayda geri ödeyebileceklerini, Banka olarak bütün özel günlerde bundan sonraki dönemlerde de müşterilerinin yanında olmayı sürdüreceklerini söyledi.

Etiketler
Başa dön tuşu