Garanti Bankası Girişimcileri Eğitmeye Devam Ediyor!

Garanti Bankası’nın girişim hızlandırma platformu olan Garanti Partners tarafından gerçekleştirilen etkinlikler devam ediyor.

Garanti Partners Meetup Semineri 4. Kez Düzenlendi

Garanti Partners’in, Garanti Bankası’nın girişimcilik hızlandırma platformu olarak biliniyor. Bu platformun projelerinden olan Garanti Partners Meetup etkinliği, IE Business School ile yapılan işbirliği kapsamında düzenlendi. Türkiye’deki girişimcilik sistemine katkı sağlayan eğitim semineri Garanti Partners Meetup dördüncü kez 27 Mayıs 2019 tarihinde yapıldı. Seminerin konu başlığı Blockhain Uygulamaları: Startup’ların Yeni Eldorado’su olarak belirlendi. Garanti Bankası tarafından düzenlenen eğitim semineri ile ilgili bilgi vermek amacıyla bir açıklama yapıldı.

Garanti Partners Meetup ile Girişimciler Destekleniyor

Garanti Bankası’nın yaptığı açıklamada girişimcilik çalışmalarının uzun yıllardan beri Banak bünyesinde devam ettirildiği ve stratejik önceliklerinin arasında olduğu söylendi. Açıklamada Garanti Partners’in girişimcilik projelerinin hız kazanması için oluşturulmuş bir platform olduğundan, girişimcilere Garanti Partners Meetup eğitim seminerleri ile katkı sağlandığından da bahsedildi. Master class niteliğinde olan Garanti Partnest Meetup seminerlerinde girişimciler değişik konu başlıklarında buluşturularak bilgilendiriliyor.

Seminerde Sunumu Bir Blockhain Profesyoneli Yaptı

Garanti Bankası 27 Mayıs 2019 tarihinde düzenlenen Meetup buluşmasının konu başlığının Blockhain Uygulamaları: Startup’ların Yeni Eldorado’su olduğunu, seminerde IE Business School bünyesinde blockhain teknolojileri konulu dersler veren, B – SCALED adlı şirketin kurucusu ve CEO’su Alexandre Bussutil’in de yer aldığı bildirdi. B – SCALED adlı şirket teknoloji girişimlerine verdiği desteklerle biliniyor. Alexandre Bussutil, katılımcılara startuplar için farklı fon oluşturma uygulamalarını sundu ve bu teknolojilerinin çeşitli kullanım alanlarından bahsetti. Meetup buluşmasının dördüncüsü Garanti Partners Girişim Üssü’nde düzenlendi.