Garanti Bankası Miles&Smiles ile Kazandırmaya Devam Ediyor!

Garanti Bankası ve THY arasında 2023 yılına kadar imzalanmış olan Miles&Smiles programı kapsamında mil kazandırmayı sürdürüyor.

Garanti Bankası Kredi Kartı Sahiplerine Bedava Uçuş Mili

Garanti Bankası ve Türk Hava Yolları arasında 2018 yılında imzalanan ve 2023 yılına kadar devam edecek olan Miles and Smiles programı kapsamında Garanti kredi kartı sahibi olan müşterilere pek çok ayrıcalıklar sunuluyor. Garanti Bankası kredi kartı sahipleri yapacakları alışverişlerinden bedava uçuş mili kazanmaya da bir yandan devam ediyorlar. Yenilikçi hizmetleri ve ürünleri ile müşterilerini her geçen gün daha da memnun eden Garanti Bankası THY’nin resmi ve Türkiye’nin ilk mil programı olan kredi kartı Miles and Smiles ile yıllardan beri olduğu gibi şimdi de alışverişleri uçuş miline çeviriyor. Garanti Bankası – THY arasındaki Miles and Smiles anlaşması 2023 yılına kadar imzalanmıştı.

Miles and Smiles Garanti Kredi Kartı Kampanyası

Miles and Smiles’in Garanti Bankası kredi kartı kampanyası 31 Mart 2019 tarihine kadar devam ediyor. Garanti Bankası bahar kampanyasına göre Miles&Smiles Garanti kredi kartları ile yapılacak market, giyim, elektronik, kozmetik, aksesuar sektörlerindeki alışverişlerin en az 200 lira olması halinde tek yön uçak bileti değeri olan 3.750 hediye mil kazanmak mümkün. Kampanyadan yaralanmak isteyen Garanti Bankası Miles and Smiles kart sahiplerinin alışverişlerinden önce Garanti BonusFlaş uygulaması üzerinden katılım sağlamaları ya da BAHAR yazar 3340 numarasına kısa mesaj yollamaları gerekiyor.

Garanti Bankası – THY İşbirliği 19 Yıldır Sürüyor

Garanti Bankası Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Işıl Akdemir Evlioğlu konu hakkında yaptığı açıklamada Garanti Bankası ve THY’nin işbirliğinin 19 yıl gibi bir süredir başarılı bir şekilde devam ettiğini, Miles&Smiles Garanti kredi kartı sahiplerinin sayısının her gün daha da arttığını, Banka olarak müşterilerine 2000 yılından bu yana hediye mil kazandırmaya devam ettiklerini söyledi.