Garanti Bankası Yeni Kredi Kartını Kullanıma Sundu!

Garanti Bankası yeni kredi kartı olan Shop&Fly adlı ürününü kullanıma sundu.

Garanti Bankası Shop&Fly Ürünü Hizmete Sunuldu

Garanti Bankası müşterilerinin yaşamını kolaylaştırmaya yönelik ürünlerin her hizmetlerini çeşitlendirmeye devam ediyor.  Banka tarafından Shop&Fly adı verilen yeni kredi kartı Garanti Bankası’nın yeni uçuş kartı olarak dikkat çekiyor. Alışverişi ve uçuş keyfini fırsata çeviren Shop&Fly Garanti Bankası müşterilerinin alışverişlerinde yaptıkları her 1 liralık harcamaya 1 uçuş milli hediye edecek. Shop&Fly ile biriktirilen millerle ayrıca bütün havayolu şirketlerinden uçak bileti de satın alınabiliyor. Müşteriler ayrıca havalimanı vergileri de bu kredi kartları ile ödeyebiliyorlar. Bulunduğu pazara yeni bir soluk kazandırması beklenen Garanti Bankası Shop & Fly kredi kartı alışveriş yapan müşterilere ne kadar çok harcarlarsa o kadar çok mil kazandırıyor. Kredi kartı ürünü ile yapacakları bütün seyahatlerde havalimanlarında pek çok fırsat ve ayrıcalık da yakalıyorlar.

Bireysel – Ticari – Özel Bankacılık Müşterileri de Düşünüldü

Garanti Bankası yeni kredi kartı olan Shop&Fly bireysel müşterileri için Gold ve Platinum çeşitleri de bulunuyor. İki ayrı segmentten oluşturulan Shop&Fly bireysel müşterilerinin yanı sıra ticari müşteriler de düşünülmüş. Shop&Fly Business ürünü ticari müşterilerin kullanımına sunuluyor. Bu kart da Mastercard Visa ve American Express olarak iki ayrı karttan oluşuyor. Garanti Bankası bu ürününde özel bankacılık müşterilerini de unutmayarak Shop&Fly Masters kartın özellikleri ile onları da memnun ediyor.

Garanti Bankası Yeni Bir Marka Hikayesi Yazacak

Shop & Fly kredi kartının tanıtımı için düzenlenen toplantıda konuşan Garanti Bankası Genel Müdürü Fuat Erbil, müşterilerine yenilikçi ürünler sunmaya, yaşamlarını kolaylaştırmaya ve değer katmaya devam ettiklerini, şimdiye kadar Türkiye’yi çok önemli bankacılık ürünleri ile tanıştırdıklarını, Shop & Fly kredi kartının da bunlardan bir olduğunu, bu kart ile yeni bir marka hikayesinin Garanti bankası tarafından yazılacağını söyledi.