Garanti Bankası’ndan Mega TeknoForce Sürprizi!

Garanti Bankası’nın Garanti ile Geleceği Kodla projesinde öğrencilere Mega TeknoForce sürprizi yapıldı.

Mega TeknoForce Ekibi Öğrencilerle Buluştu

Garanti Bankası’nın devam eden dijital projesi Garanti ile Geleceği Kodla kapsamında eğitim alan öğrencilere bir sürpriz yapıldı. Garanti Bankası’nın projesi olan Mega TeknoForce adlı kanalın sahibi Mert ve Bora’yı canlandıran Bartu Küçükçağlayan ve Feyyaz Yiğit öğrencilere sürpriz yaptı. Bartu Küçükçağlayan ve Feyyaz Yiğit, Akçaova Ortaokulu’nda öğrencilerle buluştu. Garanti Bankası tarafından bu sürpriz buluşma ile ilgili bir açıklama yapılarak bilgilendirmede bulunuldu.

Öğrencilerin Oyunlarına Dahil Oldular

Garanti Bankası’nın açıklamasında Banka’nın Mega Teknoforce projesinin kısa bir süre içinde büyük ilgili topladığı ve beğeni kazandığı belirtildi. Garanti Bankası’nın dijital projesi Mega TeknoForce adındaki teknoloji kanalının sahipleri Bora ve Mert’i canlandıran Feyyaz Yiğit ve Bartu Küçükçağlayan, Balıkesir’de Akçaova Ortaokulu’nda öğrencilere sürpriz yaptı. Balıkesir Manyas’da bulunan ortaokuldaki öğrencilerin Mahalle Z adlı oyunda geniş kitleler tarafından beğenilen Mega TeknoForce kullanabilmeleri için öğrencilere izin veren ekip sürpriz yaparak oyuna da dahil oldu. İki ünlü oyuncunun oyunlarına katılması öğrencileri memnun etti.

Öğrencilere Garanti ile Geleceği Kodla Eğitimi Hediye Edildi

Mega TeknoForce kanalında Bartu Küçükçağlayan tarafından Bora karakteri Feyyaz Yiğit tarafından da Mert karakteri canlandırılıyor. Oyuncular, Mege TeknoForce kanalında pek çok dijital teknolojiyi hiç kimsenin tahmin etmediği şekillerde test ederek dikkat çekiyorlar. Sevilen ikiliyi karşılarında gören ortaokul öğrencileri oldukça eğlenceli dakikalar yaşadı. Akçaova Ortaokul’ndaki öğrencilere yapılan bu sürprizin yanı sıra ayrıca Garanti Bankası ve Bahçeşehir Üniversitesi’nin işbirliğinde yürütülen Garanti ile Geleceği Kodla eğitimi de hediye edildi.