Garanti BBVA‘dan Vize Başvurusu Yapanlara Kolaylık!

Garanti BBVA vize başvurusu yapan kişilere Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası kolaylığı sağlıyor.

Garanti BBVA’dan Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası

Vize başvurusu yapanlardan talep edilen Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası, Garanti BBVA tarafından kolaylıkla yapılabiliyor. Garanti BBVA müşterileri yurtdışına yapacakları seyahatlerden önce pek çok konsolosluk tarafından vize başvurularında mecburi tutulan Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası’nı yaptırarak seyahat sırasında başlarına gelebilecek acil sağlık durumlarında kullanabiliyorlar. Bu sigorta ürünü ile acil sağlık harcamaları teminat altına alınmış oluyor. Garanti BBVA ürünü kapsamında ayrıca asistant hizmetleri seçenekleri de bulunuyor. Bu hizmetin de satın alınması durumunda bagaj kayıplarında, hukuki yardım gerektiren durumlarda, nakit avans ihtiyacında çeşitli avantajlardan yararlanılıyor.

Sigorta Poliçesi Türkçe ve İngilizce Olarak Düzenlenebiliyor

Garanti BBVA müşteri olan ya da olmayan herkes tarafından Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası adlı ürün alınabiliyor. Kredi kartı ile satın alınabilen bu ürün pek çok avantaj sağlıyor. Garanti BBVA’da hesabı olan kişiler hesaplarından ödeme yaparak da Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası’na sahip olabiliyorlar. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı aracılığıyla da satışta olan ürün ayrıca Garanti BBVA Mobil’den de alınıyor. Banka tarafından sağlanan bir diğer avantaj da sigorta poliçesinin Türkçe ya da İngilizce olarak düzenlenebiliyor olması şeklinde dikkat çekiyor.

Yurt Dışı Sağlık Sigortası ile Hangi Teminatlar Veriliyor?

Garanti BBVA aracılığıyla yaptırılan Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası kapsamında ayakta tedavi gerektiren acil sağlık harcamaları, kullanılan tıbbi malzemeler ve doktorun yazdığı ilaçlar, kaza ya da ani hastalıklardan doğan hastane masrafları, hastalık nedeniyle gereken nakiller ve seyahatler, sigortalı kişinin vefat etmesi durumunda cenazenin nakli ve defnedilmesi gibi teminatlar yer alıyor.

Başa dön tuşu
Kapalı